Останнє оновлення: 13:24 середа, 3 березня
телеком / розваги
Ви знаходитесь: IT / Україна / Нова веб-версія медіа-сервісу Vodafone TV і рейтинг телеперегляду в святковий період
Нова веб-версія медіа-сервісу Vodafone TV і рейтинг телеперегляду в святковий період

Нова веб-версія медіа-сервісу Vodafone TV і рейтинг телеперегляду в святковий період

Початок року для популярного онлайн відеосервісу Vodafone TV відзначився оновленням веб-сторінки. Портал отримав новий дизайн і став більш зручним для навігації та більш якісного перегляду відео.

В цілому сторінка стала більш інтерактивною при взаємодії з користувачем. З'явилися жанрові стрічки, історія переглядів.

В оновленому особистому кабінеті тепер розміщена більш детальна інформація про підписку і додано можливість зручного управління налаштуваннями.

Також з’явився новий дитячий розділ з актуальними мультфільмами і програмами. а для любителів спорту – безкоштовні огляди футбольних матчів.

Також проаналізували статистику сервісу в період новорічних свят та з’ясували який контент був найбільш популярним.

В період 31.12 – 07.01 об'єм телеперегляду зріс на 40%. А вибір користувача в ці дні залишається незмінним з року в рік – це українські TV-канали. Топ 5 виглядає так: 1 + 1, ICTV, Україна, Новий канал, СТБ.

Найпопулярніший ТБ-пакет – «Старт». Найпопулярніший відео-пакет – «Оптимальний».

Найчастіше переглядали серіали: «Гра престолів», «Протистояння», «Сопрано», «Рим», «30 срібняків».

А серед кіно – комедії і блокбастери: «Дивовижні пригоди доктора Дуліттл», «Аквамен», «Полювання на злодіїв», «Поганий Санта», «Форсаж Хоббс і Шоу».

Щоб почати користуватися сервісом кінотеатру Vodafone TV, спочатку встановіть додаток Vodafone TV через Play Market або App Store. Далі зареєструйтеся за допомогою вашого номера телефону. Також сервіс Vodafone TV доступний в магазині додатків Smart TV для Samsung і LG і через web-версію додатка на сайті tv.vodafone.ua

Для активації послуги Vodafone TV необхідно відправити безкоштовне SMS з текстом «1» на номер, що відповідає обраному пакету:

Старт – 30042
Оптимальний – 30044
Кіно Плюс – 30028
Футбол Плюс – 30114

Послуга доступна всім клієнтам Vodafone.

Перші 7 днів користування послугою безкоштовні, коли ви вперше активуєте один з пакетів: «Старт», «Оптимальний» і «Кіно Плюс».

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв'язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 21 країні і має партнерські угоди з операторами 48 країн. Станом на 30 вересня 2020 року Vodafone надає послуги більше 300 мільйонам абонентів мобільного зв'язку і 27 мільйону користувачів фіксованого інтернету. Більш детальна інформація на сторінці www.vodafone.com.

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, яка надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G. Інвестиції Vodafone в період активного будівництва мереж швидкісного інтернету в 2015 – 3-му квартралі 2020 року перевищили 28,1 млрд грн. На сьогоднішній день Vodafone забезпечує покриття 4G для більше 81% жителів країни.

Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство і розвивати нові технологічні послуги – інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, Mobile ID, Фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються близько 19 млн клієнтів. 

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Укрпошта вводить в обіг перші в історії України марки у жанрі ню

SVOBODA.FM