Останнє оновлення: 21:14 понеділок, 30 березня
інтернет
Ви знаходитесь: IT / Україна / Запуск 4G в метро під загрозою зриву через Київраду
Запуск 4G в метро під загрозою зриву через Київраду

Запуск 4G в метро під загрозою зриву через Київраду

Оператори не можуть почати розгортання мереж через те, що міська влада не встановила тарифи на доступ до комунальної інфраструктури. Також у комунальних підприємств немає повноважень укладати договори з операторами щодо доступу для розгортання телекомунікаційних мереж.

"Оператори погодили технічні питання з метро, але приступити до монтажу обладнання, на жаль, не можуть", - зазначили в lifecell.

У Vodafone додали, що без затверджених тарифів оператори перенесуть запуск 4G на пізніший період.

На даний момент проект рішення про затвердження тарифів перебуває на розгляді постійної комісії Київської міської ради з питань транспорту, зв'язку і реклами. Найближче засідання цієї ради призначено на 5 лютого 2020 року.

У виданні зазначають, що в грудні 2019 року депутати постійної комісії Київради з питань транспорту, зв'язку та реклами вже переносили розгляд проекту рішення на невизначений термін.

Нагадаємо, що мобільні оператори сумарно інвестують в запуск 4G-зв'язку в київському метро 20 мільйонів доларів. Попередньо планувалося запустити 4G в першому кварталі 2020 року на віддалених від центру станціях метрополітену. Підрядником виступить китайський техногігант Huawei.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Естонія після медичної реформи

Лариса МАРТИНЕНКО

RedTram
Загрузка...
Північний вектор