Останнє оновлення: 18:16 п'ятниця, 14 серпня
Зв'язок
Ви знаходитесь: IT / Україна / Стартував пілотний освітній курс Інтернету речей від Vodafone
Стартував пілотний освітній курс Інтернету речей від Vodafone

Стартував пілотний освітній курс Інтернету речей від Vodafone

У Державному університеті телекомунікацій стартував пілотний освітній курс з Інтернету речей (Internet of Things, IoT), який було створено спільно з Vodafone.

Освітня програма розрахована на студентів четвертих курсів усіх факультетів вузу і покликана навчити роботі з сучасними електронними IoT пристроями та мережами.
Курс спирається на практичні кейси Vodafone по проектуванню, розгортанню та керуванню мереж Інтернету речей. Суттєва частина програми присвячена кібербезпеці та менеджменту проектів.

 

Вже сьогодні 25 студентів отримають доступ до хмарних потужностей Vodafone Cloud і будуть вдосконалювати навички на новеньких компьютерах та наборах Arduino. 
Кращі студенти пройдуть стажування у Vodafone, де візьмуть участь в розробці та впровадженні перших IoT-проектів в Україні.

 

«Мета Vodafone, як світового лідера на IoT ринку, сприяти підвищенню рівня освіти та обізнаності українців у високотехнологічних трендах які змінюють життя на краще.
Інтернет речей поступово проникає в усі сфери життя та промислові галузі, тож знати про можливості цієї технології мають не тільки у студенти інформаційних та телеком факультетів, а й фахівці з менеджменту проектів, маркетингу, тощо. 
Пілотний освітній проект з Державним університетом телекомунікацій це тільки перший крок на цьому перспективному шляху. У планах на наступний рік - розширити програму співпраці на інші вищі учбові заклади України», – зазначив керівник департаменту цифрових рішень та платформ Vodafone, Микола Тракнов.

 

Internet of Thing (Інтернет речей) - концепція мережі, що складається з взаємопов'язаних фізичних пристроїв, що мають вбудовані датчики, а також програмне забезпечення, що дозволяє здійснювати передачу і обмін даними між фізичним світом і комп'ютерними системами за допомогою використання стандартних протоколів зв'язку. Технологія сертифікована і стандартизована GSMA в липні 2016 року і успішно запущена Vodafone Group в декількох країнах.


Найбільш популярними напрямками розвитку інтернета речей на сьогодні є: smart міста, розумні будинки, промисловість, аграрний сектор, тощо. 

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Секрет щастя або Квіти чотирьох поколінь

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор