Останнє оновлення: 21:31 понеділок, 10 серпня
Зв'язок / Архітектура
Ви знаходитесь: IT / Україна / Vodafone шукає архітектурні ідеї для технохаба на Хрещатику
Vodafone шукає архітектурні ідеї для технохаба на Хрещатику

Vodafone шукає архітектурні ідеї для технохаба на Хрещатику

Vodafone відкриє технохаб у новому магазині на Хрещатику. Новий Vodafone Store буде розташовано в будівлі Головпоштамту і стане флагманським магазином компанії.

Простір технохаба на Хрещатику буде наповнений технологічними новинками та демо-зонами найбільш затребуваних в найближчому майбутньому послуг компанії – IoT, big data, mobile ID, фінтех сервіси – все, що дозволить створити в новому магазині абсолютно новий клієнтський досвід.

Розробити концепт-дизайн технохабу зможуть архітектори і дизайнери в рамках Архітектурного Хакатона «Від ідеї до проекту», який відбудеться 31 травня в Києві.

Участь в Хакатоні безкоштовна, але закрита. Заповнити заявку на участь можна до 24 травня за адресою https://forms.gle/9FcDBa3XmLTgnFhh6.

До участі запрошуються архітектори і дизайнери - як досвідчені професіонали, так і молоді талановиті фахівці. Учасники Хакатона зможуть розробити свої проекти під керівництвом досвідчених концептологів і проджект-менеджерів: разом з експертами учасники Хакатона пройдуть весь шлях - від постановки бізнес-завдання, створення ідеї, опрацювання практичного плану реалізації проекту до презентації готової концепції.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Секрет щастя або Квіти чотирьох поколінь

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор