Останнє оновлення: 20:06 вівторок, 16 липня
Зв'язок / *Імідж
Ви знаходитесь: IT / Україна / Vodafone проведе онлайн хакатон з Data Science
Vodafone проведе онлайн хакатон з Data Science

Vodafone проведе онлайн хакатон з Data Science

Vodafone запускає нову ініціативу в рамках платформи для експериментів з великими даними Big Data Lab.

8 грудня стартує DS Competition – перший в Україні двотижневий онлайн хакатон по Data Science.

Хакатон DS Competition ставить перед учасниками два конкретні актуальні для Vodafone завдання з аналізу даних: визначення найбільш ймовірних користувачів однієї з послуг компанії та визначення віку клієнта. Vodafone разом з AI Booster проведe хакатон для того, щоб обрати найбільш якісне рішення поставлених завдань. Відкриття хакатону відбудеться 8 грудня, а переможці будуть визначені 23 грудня під час фінального мітапу.

Змагання буде проводитися онлайн, взяти участь у ньому можуть команди дата аналітиків з усіх регіонів України та будь-якої точки світу. Команди змагатимуться за призовий фонд $3000.

До участі в хакатоні запрошуються представники технічного ком’юніті та команди незалежних розробників.

Учасники DS Competition отримають доступ до реальних знеособлених даних Vodafone. Семпл даних повністю анонімізований і підготовлений таким чином, щоб при цьому можна було відстежити закономірності та особливості поведінки на великій кількості подій.

Платформа Big Data Lab була запущена в 2018 році. В рамках проекту Vodafone Україна вперше відкрив масив своїх реальних даних всім зацікавленим дата-аналітикам і розробникам. Учасники лабораторії отримали можливість на основі реальних даних під керівництвом менторів розробити проекти в трьох категоріях: рішення для міста, бізнесу та поліпшення якості життя. Проект включав масштабний хакатон по Data Science і акселераційну програму для команд-переможців хакатону.

Vodafone використовує великі дані як для вирішення власних завдань, так і для надання бізнес клієнтам послуг на основі big data: гео-аналітика, скорінг, аналіз цільової аудиторії, пошук потенційних клієнтів і таргетинг. Рішення Vodafone на основі big data отримали телеком «Оскар» – визнані кращим рішенням року для бізнесу за результатами премії Telecom Awards 2018.

Коментарі (1)

Вероника | 2018-12-20 15:37

 На 3G Star можно подключить хороший тариф Водафон вместе с оборудованием
закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Декларація про державний суверенітет України: внесок чернігівців

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор