Останнє оновлення: 14:37 субота, 25 травня
Зв'язок / *Імідж
Ви знаходитесь: IT / Україна / Клієнти Vodafone можуть самостійно захистити SIM-карту від перевипуску
Клієнти Vodafone можуть самостійно захистити SIM-карту від перевипуску

Клієнти Vodafone можуть самостійно захистити SIM-карту від перевипуску

Тепер клієнти передплачених тарифів Vodafone можуть самостійно обмежити можливість віддаленої заміни своєї SIM-карти без переходу на контракт.

Vodafone запропонував своїм клієнтам нову опцію для додаткового захисту від посягань банківських шахраїв.

Для активації послуги потрібно включити «Обмеження віддаленої заміни SIM-карти» в додатку My Vodafone і зареєструвати свій номер у найближчому магазині Vodafone – із собою треба мати документ, що підтверджує особу та ідентифікаційний код.

Після цього замінити SIM-карту або відключити встановлене обмеження можна буде тільки під час особистого звернення власника номера в магазин оператора з документом, на який зареєстрована SIM-карта.

Vodafone взаємодіє з банками для впровадження рішення, яке допоможе банківським клієнтам проходити верифікацію, не спираючись виключно на номер телефону. При цьому важливою складовою захисту залишається поінформованість і пильність самих користувачів мобільного зв'язку. Vodafone нагадує прості правила, які допоможуть уникнути неприємностей:

Не передавайте – нікому й ніколи – свої персональні дані: секретні коди, які ви отримуєте в SMS паролі, кодові слова та ін. Співробітник оператора ніколи не буде просити повідомити таку інформацію;

Якщо ви вказуєте свій номер телефону в інтернет оголошеннях, у коментарях в соціальних мережах, тощо, звертайте увагу на дзвінки з незнайомих номерів, від незнайомих людей, несподівані, «помилкові» поповнення рахунку на невеликі суми й інші нестандартні дії – це можуть бути шахраї;

Не вказуйте в оголошеннях та у відкритому доступі номери телефонів, прив'язаних до ваших банківських рахунків.

Послуга надається безкоштовно, детальна інформація про обмеження віддаленої заміни SIM-карти доступна за посиланням. Додаток для самообслуговування My Vodafone дозволяє самостійно перевіряти залишок пакетних ГБ, поповнюватись без комісії, підключати та відключати послуги або змінювати тариф онлайн.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Про Чернігів під німецькою окупацією у «Вечері на Свободі» з Дмитром Сілічем

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор