«Роскосмос» більше не потрібен в світі ані як кур’єр, ні як таксист
«П» – це послідовність. Послідовно і цілеспрямовано, ефективно й ефектно доведена до повної непотрібності у світі держкорпорація РФ «Роскосмос».
Не зарадило ані на йоту навіть недавнє відлучення керманича «Роскосмосу» Дмитра Рогозіна від участі в Державному антинаркотичному комітеті.
Від розквіту радянської космонавтики у 1960-х роках на основі нацистської ракети ФАУ-2 крізь понад півстоліття користування нею і до забуття – про цей шлях «Роскосмосу» розповідає YouTube-канал «UDRG».
На думку автора, цитата:
«Россия будет запускать несколько военных спутников в год на недоделанной Ангаре с недостроенного космодрома Восточный, часть из них пополнит подводную группировку спутников в Тихом океане, но о конкуренции с США, Китаем или Европой больше не может быть и речи».
Огляд останніх подій Роскосмосу також і в свіжому випуску ВАТА-TV:
| Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
| Переглядів : 5016 |

















.jpg)




Додати коментар: