Останнє оновлення: 09:55 четвер, 9 липня
IT / Імідж*
Ви знаходитесь: IT / Україна / Сонячні панелі в приватному будинку.
Сонячні панелі в приватному будинку.

Сонячні панелі в приватному будинку.

Сонячні батареї - це пристрої, здатні перетворювати енергію сонячної енергії безпосередньо в електричний струм. Вони можуть бути використані в побуті для різних потреб. Цей альтернативний джерело електричної енергії є екологічно чистим і безпечним.

Крім накопичення енергії, фотомодулі можуть використовуватися і в якості джерела змінного струму для повного або часткового забезпечення будь-якого об'єкта. Наприклад, домашні та вуличні світильники на фотомодулях - це вже не рідкість. Однак це відмінне рішення, ви зможете освітлити всю прилеглу до будинку територію без підвищення витрат на електроенергію.

Сонячні батареї. Ціна.
Вартість сонячних панелей і обладнання з кожним роком знижується. Наприклад, у 2014 році ціна на полікристалічні фотомодулі становила 0,8-0,9 $ / Вт. В цьому році - 0,4 $ / Вт. Вартість мережевих інверторів також упав на 20%.

Як вирішити проблему енергозбереження?
Перший варіант - автономне енергозабезпечення з використанням акумуляторних батарей. В систему включено обладнання: сонячні панелі, акумуляторні батареї, інвертори та контролер заряду. Перевага в тому, що система дозволяє забезпечити безперебійне електропостачання будинку.

Сонячні панелі можуть бути використані як додаткове джерело енергії в тих місцях, де є проблеми і перебої з електропостачання традиційного типу.

Друга версія - продаж електроенергії під Зелений тариф. Система дуже проста: складається тільки з інвертора (перетворювача току) і самих сонячних фотомодулів. У цьому випадку є кілька переваг - відсутність акумуляторів (відповідно і вартість нижче) і можливість отримання прибутку від продажу електроенергії в мережу.

Більш детальну інформацію про те, як підключити Зелений тариф, можна знайти на сайті www.ekosystem.lviv.ua

P.S. Єдиним недоліком подібних систем - це низька продуктивність енергії в негоду або при високій температурі зовнішнього середовища, а також первинні витрати на обладнання. В інтернеті є багато відео, де умільці вдаються виготовляти сонячні батареї своїми руками. Можливо, подібні пристрої і не дуже погані, проте для сумнівів у якості та надійності залишається достатньо місця.

Крім того, можуть виникнути складності при монтажі. Саме тому купувати таку техніку коштує тільки в компаніях, що мають досвід роботи в цій галузі та позитивну історію. Не забудьте, що сонячні панелі - це ціла високотехнологічна система.

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Планета «МедіаЧе» у Всесвіті

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор