Останнє оновлення: 16:49 четвер, 13 серпня
зв`язок
Ви знаходитесь: IT / Україна / Київстар, Vodafone і lifecell запустили в Україні 4G в діапазоні 1800 МГц
Київстар, Vodafone і lifecell запустили в Україні 4G в діапазоні 1800 МГц

Київстар, Vodafone і lifecell запустили в Україні 4G в діапазоні 1800 МГц

Велика трійка операторів Київстар, Vodafone і lifecell в ніч на 1 липня запустила в Україні 4G в новому діапазоні 1800 МГц і відзвітувала про перші результати роботи мережі четвертого покоління.

Оператор Vodafone Україна приступив до запуску мережі 4G в діапазоні 1,8 ГГц 1 липня в 00:01. За перші години роботи 4G в новому покритті клієнти Vodafone завантажили в два рази більше трафіку, ніж зазвичай в нічні години.

З 1-го липня доступ до інтернету четвертого покоління на частоті 1,8 ГГц отримають жителі близько 50 населених пунктів в наступних областях: Київська, Дніпропетровська, Харківська, Запорізька, Одеська, Миколаївська, Полтавська, Сумська, Кіровоградська та Херсонська.
На думку компанії, новий етап будівництва мережі четвертого покоління дозволить охопити ширшу територію країни, забезпечивши істотне збільшення покриття населених пунктів. Таким чином, сервіси 4G стануть доступні мільйонам українців.
Детальна інформація про 4G-покритті Vodafone Україна доступна за цим посиланням .
У свою чергу Київстар поки запустив 4G в діапазоні 1800 МГц лише в Києві, щоб забезпечити «килимове» покриття на всій площі столиці. За даними компанії, згодом 4G з'явиться в багатьох містах України і дасть можливість абонентам відкрити ще більше можливостей для використання мережі четвертого покоління. Зокрема, 3-го липня LTE-1800 з'явиться в Одесі, 5-го липня - у Львові, а потім і в інших обласних центрах України.
Оцінити покриття Київстар 4G-зв'язком можна за цим посиланням .
1-го липня 2018 року оператор lifecell також запустив 4G в діапазоні 1800 МГц в найбільшій кількості (232) населених пунктів України. До кінця року оператор планує забезпечити покриття новим поколінням зв'язку для 1500 населених пунктів, при цьому 50% населення України отримають доступ до технології 4G.
Сьогодні lifecell запустив мережу стандарту 4G в діапазоні 1800 МГц в 18 областях України. В окремих містах Донецької, Луганської, Кіровоградської, Херсонської, Чернівецької та Закарпатської областей 4G доступний в діапазоні 2600 МГц, а до кінця року запуститься і в діапазоні 1800 МГц. Це дасть абонентам оператора, серед яких 70% користувачів смартфонів, а майже 38% мають LTE-моделі, доступ до четвертого покоління високошвидкісного мобільного Інтернету.
Карта покриття 4G оператора lifecell доступна за цим посиланням .
закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Секрет щастя або Квіти чотирьох поколінь

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор