Останнє оновлення: 18:27 п'ятниця, 22 березня
транспорт / Імідж*
Ви знаходитесь: IT / Україна / Гіроборд - інноваційний транспорт, його особливості та переваги
Гіроборд - інноваційний транспорт, його особливості та переваги

Гіроборд - інноваційний транспорт, його особливості та переваги

Гіроборд - справжня знахідка для людей, котрі люблять оригінальні та сучасні речі. Це можливість кататися по вулицях міст на мобільному транспорті, який займає мінімум місця та яким дуже легко керувати через рухи власного тіла без використання керма та педалей. Гіроборд виділяється оригінальним дизайном, що привертає увагу оточуючих, завядки чому Ви точно не будете непоміченим.

Гіроборди побили всі можливі рекорди попиту на протязі останніх кількох років. На це є зрозумілі причини. Хоча гіроборд є інноваційним та оригінальним приладом, він водночас являє собою компактний та простий транспортний засіб, обладнаний лише парою коліс. Спочатку він продавався на ринку США, після чого став завойовувати споживачів із Європи. Тим не менше, більшість гіробордів виготовляють в Китаї.

Як працює гіроборд

Пересування на цьому інноваційному виді транспорту забезпечується завдяки роботі великої кількості електронних елементів, гіроскопів (від останніх, власне, і попходить назва пристрою - гіроборд), особливих механізмів, що керуються мікрокомп'ютером. В момент розташування стоп на дошці гіроборда мікрокомп'ютер реєструє зміну кута її нахилу, після чого починає рухати пристрій. Напрям і швидкість руху при цьому задаються та змінюються через нахили ніг та тулуба. Слід зазначити, що гіроборд може бути різної форми, при цьому вона інколи відрізняється від форми традиційного скейтборда. Однак їзда на гіроборді - не менш захоплюючий процесс, що робить життя більш сучасним і технологічним. Тому на ньому з задоволенням катаються і діти, і дорослі.

Особливості їзди на гіроборді

Їзда на гіроборді зміцнює м'язи ніг та спини, поліпшує координацію рухів, розвиває вестибулярний апарат, поліпшує поставу. Одна година катання на цьому пристрої еквівалентна годині занять на тренажерах у спортзалі, однак гіроборд не вимагає таких значних зусиль, а їзда на ньому супроводжується приємним обдуванням вітерцем. Обираючи гіроборд, Ви обираєте безпеку, маневреність та надійність. До того ж цей пристрій споживає мало енергії та не забруднює навколишнє середовище.

Головним плюсом гіроборда є те, що він ідеальний для своїх завдань. Він недорогий, має хороший запас ходу. Найкраще використовувати гіроборд для прогулянок на хорошій рівній дорозі. Саме тому гіроборд досить легкий, щоб Ви без праці могли донести його до парку. Багато моделей гіробордов мають підсвічування і вбудовані динаміки, які з'єднуються з телефоном за допомогою Bluetooth. Що робить його ще більш придатним для розважальних поїздок.

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  «Ремейк» вчорашнього зіткнення виконали водії на проспекті Миру в Чернігові

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор