Останнє оновлення: 12:08 вівторок, 26 березня
слух / Імідж*
Ви знаходитесь: IT / Україна / Важливі питання про слух

Важливі питання про слух

На превеликий жаль, сьогодні різними порушеннями слуху страждають понад півмільярда людей по всій земній кулі. Приглухуватість – це досить складне випробування для кожної людини, адже через неї знижується якість життя, вона стає неповноцінною і менш насиченою. У результаті втрата слуху призводить до серйозних проблем у соціальній сфері, на роботі, в спілкуванні з друзями.

Ми спробуємо відповісти на найпоширеніші запитання про причини втрати слуху та можливості його реабілітації.

  1. Які основні причини втрати слуху? Приглухуватість може розвинутися внаслідок різних факторів. Але серед найпоширеніших слід відзначити генетичні особливості, регулярний вплив дуже гучної обстановки, ускладнення після хвороб, вікову деградацію, професійні особливості і багато, багато іншого.
  2. У кого найчастіше діагностується приглухуватість? На превеликий жаль, порушення слухової функції спостерігається не тільки у людей похилого віку, але й молоді, дітей. Найчастіше вона виявляється у любителів прослуховування музики на великій гучності в навушниках. Варто підкреслити, що приглухуватість є важким ударом по розвиткові дитини, адже для неї дуже важливо чути і правильно сприймати звук і мову. Маючи таку особливість, вона не зможе повноцінно вчитися, спілкуватися з однолітками.
  3. Як швидко відбуваються зміни слуху? Приглухуватість розвивається поступово, і нерідко цей процес займає роки. Саме тому вкрай важливо своєчасно звернутися за допомогою до фахівців. Вони допоможуть виявити ступінь приглухуватості, її причину виникнення і програму реабілітації.
  4. Як повернути гарний слух? На сьогодні не існує методики, що здатна вилікувати приглухуватість. Але вона не є вироком - повернути можливість чути цей світ можна, встановивши якісний слуховий апарат. Завдяки інноваційним технологіям вони стали непомітними, але при цьому значно зручнішими в користуванні і забезпечують чудову передачу звуків.

Пройти повноцінне обстеження на сучасному обладнанні, яке проводять висококваліфіковані фахівці, записатись на підбір слухового апарату та придбати кращий слуховий протез ви зможете в нашому львівському Центрі Слуху «Беттертон». Наша філія розташована за адресою: Львів, вул. Городоцька, 44, на першому поверсі. Отримати детальну інформацію та записатися на консультацію можна за телефонами: 032-253-69-65, 067-670-87-47, 050-433-37-57.

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Нова картина Дмитра Адеріхо на будинку в Чернігові

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор