Останнє оновлення: 17:58 середа, 20 лютого
зв'язок / 4G
Ви знаходитесь: IT / Україна / Vodafone виграв ліцензію на 4G
Vodafone виграв ліцензію на 4G

Vodafone виграв ліцензію на 4G

Vodafone Україна визнаний власником 6 та 7 лотів за результатами торгів у рамках тендеру на отримання 4G ліцензій у смугах радіочастот 2510-2520/2630-2640 МГц. Вартість ліцензії становить 631 млн грн.

«Нашим стратегічним завданням було отримати крайній, найбільш «чистий» діапазон, який не конфліктує з іншими користувачами, у тому числі – військовими. Ми задоволені результатами торгів, адже отримали суцільну смугу в 10 МГц, якої нам буде достатньо для забезпечення ємності та безперешкодного будівництва мереж у всіх обласних центрах, включно із Житомиром та Запоріжжям, де є обмеження в інших лотах», – коментує результати торгів генеральний директор Vodafone Україна Ольга Устинова.

Технічно оператор готовий до запуску мережі у цьому діапазоні, після отримання ліцензії в кінці березня – на початку квітня заплановані перші запуски 4G, які почнуться у великих містах. Повноцінне покриття оператор зможе розгорнути в липні, після отримання ліцензії у діапазоні 1,8 ГГц, призначеного для забезпечення широкого покриття.

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв'язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 26 країнах, має партнерські угоди з операторами 49 країн та надає послуги фіксованого широкосмугового доступу в інтернет на 19 ринках. Станом на 30 вересня 2017 року Vodafone надає послуги 522,8 мільйонам абонентів мобільного зв'язку і 18,8 мільйонам користувачів фіксованого інтернету. Більш детальна інформація на сторінці www.vodafone.com.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Про ієрархію національних пріоритетів з Віктором Рогом і Ростиславом Мартинюком

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор