Останнє оновлення: 21:38 субота, 15 грудня
свято наближається / зв'язок
Ви знаходитесь: IT / Україна / Vodafone здешевлює роумінг для контрактників, дарує 5 ГБ і хвилини для вітань
Vodafone здешевлює роумінг для контрактників, дарує 5 ГБ і хвилини для вітань

Vodafone здешевлює роумінг для контрактників, дарує 5 ГБ і хвилини для вітань

Vodafone дарує своїм клієнтам можливість привітати з новорічними святами своїх друзів і близьких в 62 країнах світу завдяки новорічній акції «Привітай увесь світ».

Отримати у подарунок 5 ГБ мобільного інтернету і 30 хвилин для привітання знайомих за кордоном і в Україні можуть всі існуючі та нові клієнти контрактного тарифу Vodafone RED XL.

Отримати подарунки можуть всі існуючі абоненти тарифу Vodafone RED XL, а також нові клієнти, які підключаться до цього тарифу до 31.01.2018 р. Підключитись до Vodafone RED XL можна, завітавши до найближчого представництва обслуговування абонентів Vodafone, або перейти з інших тарифів Vodafone.

Для отримання подарунку потрібно надіслати USSD-запит за номером  *110*2018# . По факту нарахування подарунку клієнти отримають SMS. Скористатись подарунком можна буде протягом місяця з моменту нарахування хвилин і гігабайт. Перевірити статус подарунка можна за допомогою *110*2018#.

А ще напередодні Vodafone представив оновлені роумінгові тарифи для українських бізнес клієнтів, які користуються лінійкою Vodafone Red Business. З 19 грудня оператор істотно розширив перелік країн, в яких діють вигідні тарифи для роумінгу. До нього увійшли найбільш популярні серед українських клієнтів роумінгові напрямки –загалом понад 55 країн.

Тепер для вирішення бізнес питань клієнти Vodafone зможуть скористатися дзвінками від 2 грн. за хвилину і мобільним інтернетом від 30 грн. за 100 МБ. При здійсненні будь-якої вихідної події буде зніматися оплата 10 грн. в день користування.

Важлива перевага нових тарифів – це можливість оплачувати послуги тільки за фактом їх використання. На відміну від інших пропозицій, які існують на ринку, клієнтам не доведеться оплачувати пакет послуг – оплата знімається тільки за використані хвилини, МБ і SMS.

Нові тарифи детально представлені на сайті www.vodafone.ua/uk/dlya-biznesu/rouming

Вперше доступні тарифи для роумінгу були запропоновані українським бізнес абонентам з приходом Vodafone у грудні 2015 року в рамках послуги «Роумінг, як вдома».

---
Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв'язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 26 країнах, має партнерські угоди з операторами 49 країн та надає послуги фіксованого широкосмугового доступу в інтернет на 19 ринках. Станом на 30 вересня 2017 року Vodafone надає послуги 522,8 мільйонам абонентів мобільного зв'язку і 18,8 мільйонам користувачів фіксованого інтернету. Більш детальна інформація на сторінці www.vodafone.com

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Зачем Путину «аусвайс» от Штази?

За інф. «Радіо Свобода»

RedTram
Загрузка...
Північний вектор