Останнє оновлення: 17:12 середа, 19 грудня
*Імідж
Ви знаходитесь: IT / Україна / 130 тисяч доставок загалом на понад 65 млн гривень
130 тисяч доставок загалом на понад 65 млн гривень

130 тисяч доставок загалом на понад 65 млн гривень

За перший місяць роботи послуги «OLX доставка» користувачі уклали 130000 угод на суму понад 65 млн грн.

У ТОПі продажів традиційно комп'ютери та комплектуючі – на них витратили 10,2 млн грн, а також телефони й аксесуари – 9,7 млн грн.

На дитячий одяг та іграшки українці витратили 4,9 млн грн, а на одяг і взуття – 4,0 млн грн.

OLX доставка користується популярністю з моменту запуску: буквально за перші 4 дні роботи послуги з нею оформили більше 1000 відправок. Загалом послуга більш затребувана серед представників дрібних бізнесів – 60%, решта 40% – приватні продавці.

Сьогодні щоденне число посилок, які відправляють з OLX доставка, перевищило 10000, і з кожним днем кількість щоденних відправлень збільшується.

Купують з доставкою переважно покупці з невеликих міст. Так, 58% доставок здійснюється в невеликі районні та обласні центри, а ще 24% угод відбувається між покупцями та продавцями міст-мільонників.

89% усіх доставок успішні – це означає, що більшість покупців отримали свою посилку, а продавці – оплату товару. Мінімальна частка доставок, усього 1%, – це товар, що повернули, а решта 10% угод не були завершені або з технічних причин (переважно відмови по банківській карті), або через недотримання правил відправлення посилки.

Продавці OLX відзначають, що продавати з безкоштовною доставкою не просто зручно, але й ефективно. На пропозиції з OLX Доставкою відгукується в 5 разів більше користувачів, отже, продажі відбуваються швидше.

Наразі функціонал сервісу не передбачає спеціальних можливостей для асортиментних товарів. Для персоніфікації покупки за кольором або розміром покупцеві потрібно самостійно зв'язуватися з продавцем. Розширення функціоналу OLX доставки – одне із завдань, над яким вже працює команда сервісу.

Довідка

OLX – сервіс оголошень №1 в Україні. Українська база майданчика налічує понад 11,5 млн оголошень і щомісяця поповнюється більш ніж на 3 млн нових пропозицій. Кожну секунду на сервісі публікується 2 нових оголошення. За даними компанії Gemius, ресурс входить в ТОП-10 найпопулярніших сайтів серед українців (fusion-панель, червень 2017 р.). Кожен другий інтернет-користувач з України відвідує сервіс мінімум один раз на місяць.
У жовтні 2017 року OLX представила нову послугу – OLX доставка, яка дала українцям можливість купувати і продавати без ризику передплат, перебуваючи в різних містах. OLX Доставку інтегрували в мобільний додаток і до кінця року зробили безкоштовною.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Спецпідрозділ «Афганець» навчав резервістів, а медики… годували

Владмслав САВЕНОК

RedTram
Загрузка...
Північний вектор