Останнє оновлення: 13:13 вівторок, 29 вересня
онлайн
Ви знаходитесь: IT / Регіон / Укрпошта запустила новий сервіс онлайн-передплати
Укрпошта запустила новий сервіс онлайн-передплати

Укрпошта запустила новий сервіс онлайн-передплати

В Укрпошті заявляють, що сервіс є не лише сучасним способом оформлення видань, а й спрямований на підтримку друкованих медіа.

  «Продовжуємо оновлювати послуги та розвивати онлайн канали комунікацій із клієнтами. Тепер передплата журналів і газет також діджиталізується. Це не тільки сучасний спосіб оформлення видань, а ще й підтримка друкованих медіа. Сподіваємося, що це дозволить збільшити кількість передплати, а прихильники використання онлайн послуг скористаються новим сервісом», – відзначив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський. 

В тестовій версії сервісу з онлайн-передплати клієнти** можуть обрати будь-яке загальнодержавне* або іноземне друковане видання, а також електронні видання. Загалом передплатні каталоги налічують понад 3000 індексів газет і журналів (2252 індекси всеукраїнських та 814 – видань зарубіжних країн).

Потрібне видання можна знайти та обрати за назвою, передплатним індексом, тематикою. На сторінці видання розміщена інформація про мову видання, періодичність виходу, мінімальний термін передплати, тощо. Клієнт може розрахуватися за оформлене замовлення платіжною карткою без сплати додаткової комісії.

Для оформлення передплати потрібно:

1.Зайти на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

2.Обрати потрібне видання за назвою, передплатним індексом чи тематикою.

3.Вказати передплатний період, упродовж якого клієнт бажає отримувати видання.

4.Додати «у кошик» обране видання.

5.Натиснути «оформити замовлення».

6.Обов’язково вказати прізвище, ім’я замовника, поштову адресу, на яку здійснюватиметься доставка видання, телефон та електронну адресу, на яку замовнику прийде повідомлення про підтвердження прийнятого замовлення.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Баскетбольний майданчик на Шерстянці

Ліза ПЕТРЕНКО