Останнє оновлення: 18:16 п'ятниця, 14 серпня
анонс
Ви знаходитесь: IT / Регіон / Прес-конференція про хакатон від NASA в Чернігові
Прес-конференція про хакатон від NASA в Чернігові

Прес-конференція про хакатон від NASA в Чернігові

Коли: 8 жовтня 2019 року

Початок: 12:00

Де: аудиторія 224 (головний корпус ЧНТУ, вул. Шевченка, 95)

Прес-конференція з приводу проведення в Чернігові NASA Space APPS Challenge Chernihiv (19-20 жовтня 2019 року).
 
Під час неї, організатори хакатону* Ігор Лисенко та Сергій Іванець розкажуть про задачі цьогорічного заходу, про те, як до нього долучитися чернігівцям і як саме хакатон проходитиме та що отримають його учасники. 
 
Коротко про подію: Хакатон від NASA - це унікальна подія, що спрямована на вирішення задач, необхідних для нашої планети. При цьому такі заходи дають можливість студентам, непрофільним спеціалістам і навіть школярам й просто зацікавленим людям показати світу свої ідеї та здобути поїздку до NASA. А в перспективі ще й мати в резюме позначку, що відкриває додаткові можливості. Задачі є різні, й вирішувати їх можна різними шляхами. Програмісти можуть написати код; екологи вигадати та презентувати ідею, яка допоможе планеті; хтось може просто написати статтю чи оповідання на тему важливості повернення людей до космосу тощо. Кілька років поспіль він проводиться по всьому світу, минулого року такий захід проходив у Львові.
Всесвітній хакатон під проводом NASA, що врешті дістався й нашого міста. 
 
Офіційна сторінка заходу в фейсбуці:
 
Хакато́н (англ. hackathon, від hack (хакер) та marathon — марафон ) — захід, під час якого різні спеціалісти в галузі розробки програмного забезпечення інтенсивно і згуртовано разом працюють над розв'язанням якоїсь проблеми, або створенням нового додатку чи сервісу. Зазвичай хакатони тривають від одного дня до тижня. Деякі хакатони призначені для освітніх або соціальних цілей, але часто задачею хакатона є створення повноцінного програмного забезпечення. Кожний хакатон фокусовано на певні області, наприклад, мови програмування, операційні системи, додатки, програмний інтерфейс (API).
 
 

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Секрет щастя або Квіти чотирьох поколінь

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор