Останнє оновлення: 17:57 понеділок, 1 червня
Телевізія
Ви знаходитесь: IT / Регіон / Провайдер «Основа» має угоду на трансляцію каналів «1+1 media distribution» на 2019 рік
Провайдер «Основа» має угоду на трансляцію каналів «1+1 media distribution» на 2019 рік

Провайдер «Основа» має угоду на трансляцію каналів «1+1 media distribution» на 2019 рік

Кількість вітчизняних провайдерів, які поділяють думку про те, що у новому році глядачі мають бути забезпечені доступом до вже добре знайомих та улюблених телепродуктів із пакету «1+1 media distribution», стрімко росте.

Українські провайдери активно домовляються про контракти на трансляцію телеканалів із портфоліо «1+1 media distribution» на 2019 рік.

Так, нещодавно нову ліцензійну угоду було укладено із чернігівським провайдером «Основа».

Підписання угоди відбулося на умовах взаємовигідної співпраці та за прийнятною для сторін ціною, яка не суперечить анонсованій медіагрупою політиці продажів на 2019 рік.

«Вважаємо, що завчасні перемовини щодо обговорення умов та підписання угод на наступний рік – це логічний крок для відповідального провайдера, який дбає про комфорт свого абонента та задоволення рівнем надання послуг. Зі свого боку, ми готові всебічно сприяти збільшенню абонентської бази провайдерів програмної послуги шляхом дотримання принципів добросовісної конкуренції, протидії демпінгу, піратству та надати вигідні умови для співпраці із групою 1+1 media у наступному році, аби продовжувати забезпечувати глядачів якісною телевізійною послугою», – прокоментував Андрій Мальчевський, директор департаменту дистрибуції та розвитку мережі мовлення 1+1 media.

Окрім «Основи», нещодавно ліцензійні угоди із «1+1 media distribution» уклали й інші регіональні провайдери – «МКТБ» (м. Миколаїв) та «Телемережа» (м. Житомир), а також одні з найбільших провайдерів у країні – «Lanet» та «Triolan».

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Вина із кульбабок не буде!

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор