Останнє оновлення: 12:08 вівторок, 26 березня
Технолошії = в жисть!
Ви знаходитесь: IT / Регіон / У селі на Чернігівщині планують виробляти альтернативну енергію
У селі на Чернігівщині планують виробляти альтернативну енергію

У селі на Чернігівщині планують виробляти альтернативну енергію

Детальний план території близько двох гектарів у центрі села Малинівка Чернігівського району (Терехівська сільська рада) для зміни цільового призначення рекомендуватиме до затвердження обласна архітектурно-містобудівна рада.

У населеному пункті планується встановити п’ять тисяч сонячних панелей. Вироблена електроенергія йтиме в загальну систему на продаж.

Схвальне рішення отримали ще два детальні плани територій. Перший – щодо реконструкції очисних споруд обласного протитуберкульозного диспансеру, другий – з метою будівництва цеху для вирощування саджанців горіхів за межами села Озеряни Бобровицького району.

Розглянули фахівці і детальний план території земельної ділянки, що розташована за межами населених пунктів Малолиственської сільської ради Ріпкинського району.

Там планується розміщення біоенергетичного комплексу з виробництва електроенергії потужністю 2,4 МВт та тваринницького комплексу для розведення великої рогатої худоби. Проте план не отримав підтримки: проектну документацію залишити на доопрацювання.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Нова картина Дмитра Адеріхо на будинку в Чернігові

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор