Останнє оновлення: 09:46 неділя, 22 липня
історія / культура / туризм / ІТ
Ви знаходитесь: IT / Регіон / Місто легенд у смартфоні, - в Чернігові презентували мобільний додаток з аудіогідом
Місто легенд у смартфоні, - в Чернігові презентували мобільний додаток з аудіогідом

Місто легенд у смартфоні, - в Чернігові презентували мобільний додаток з аудіогідом

16-го березня у Кіно-культурному мистецькому центрі з національно-патріотичного виховання дітей та молоді відбулася презентація аудіоекскурсії «Lazаг - історія Чернігова у твоєму смартфоні».

Проект став реалізацією Ініціативи кандидата історичних наук, методиста Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді Катерини Литвин.

Це єдиний і унікальний чернігівський аудіогід-додаток для смартфонів на сьогодні.

Ініціативу створення мобільного додатку аудіоекскурсій містом Чернігівом підхопили учні ліцею Ангеліна Малетич, Артем Кресс і Олеся Біляченко. Реалізували проект силами працівників IT-компанії «Soft Industry» і Анатолія Багачева зокрема, директора Телерадіокомпанії SVOBODA.FM Олега Головатенка, креативного директора SVOBODA.FM Дениса Пєняєва. Допомогла в справі творча особистість, людина, яка дбає про гармонійний розвиток міста, художній керівник, головний диригент Академічного камерного хору імені Дмитра Бортнянського Іван Богданов.

Відтепер, завантаживши програму на свій смартфон з Google Play, в один клік можна знайти на інтерактивній карті легендарного міста історичні пам’ятки, для предметного ознайомлення з якими варто лише обрати одну із трьох запропонованих мов (українську, російську або англійську), текстовий або аудіоформат із стислим, посереднім та розгорнутим описом. Інформацію про пам’ятки Чернігова можна отримати також через сканування інформаційних QR-кодів, наявних у місті.

SEO-спеціалісти «Soft Industry» постаралися, щоб пошук додатку на Android не був складним і легким за ключовим пошуковим запитом «Чернігів».

У планах розробників і партнерів проекту подальший його розвиток: збільшення кількості об’єктів і поглиблення описання за допомогою історичного екскурсу, збільшення аудіовізуального матеріалу.

На прикладі реалізації мобільного додатка Чернігів довів, що може стати справді легендарним містом шляхом поєднання приватної ініціативи небайдужих ентузіастів своєї справи.

Коментарі (1)

Евгений | 2017-03-16 18:49

Хорошая штука, у самого была подобная идея, но "руки не дошли", молодцы ребята.
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Хто і навіщо спалив авто засупнику Козелецької об'єднаної громади?

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор