Останнє оновлення: 15:47 п'ятниця, 6 грудня
меблі / Імідж*
Ви знаходитесь: IT / Чернігів / Термоклей для корпусних меблів
Термоклей для корпусних меблів

Термоклей для корпусних меблів

Термоклей для меблів може бути використаний майже у будь-якій сфері діяльності. Зручність застосування робить виріб доступним для вживання як професіоналами, так і в домашньому побуті.

Проведення ремонтних робіт із дерев’яними виробами та корпусними меблями потребує використання лише якісних і надійних комплектуючих, допоміжних приладів, кріпильних елементів і складів. Як наслідок, необхідність купити термоклей для меблів вищої якості становиться обов’язковою умовою для довготривалого вжитку меблів, їхнього довгострокового служіння без необхідності проведення додаткових ремонтних робіт.

Яким має бути термоклей для меблів

Аби ваша майбутня споруда мала змогу витримати великі навантаження, отримала гарний вигляд і при цьому ви були б впевнені в особистій безпеці, необхідно обирати лише якісні та перевірені вироби.

Серед виробників корпусних меблів і приватних покупців, найбільшим попитом користуються термоклеї для меблів ПВА. При наявності водостійкого класу D2, D3 або D4 та полівінілацетатної основи, такі вироби стають незамінними складовими при виготовленні меблевих аксесуарів.

Переваги використання меблевих клеїв

Термоклей для меблів має багато сфер використання завдяки своїм особливостям складу та можливостям вжитку:

  • після висихання набуває прозорого вигляду;

  • легкий у використанні;

  • клейка плівка має гнучку консистенцію;

  • відрізняється високою міцністю склеювання;

  • універсальність застосування;

  • у складі відсутні токсичні елементи;

  • має короткий період висихання.

Дуже вигідно буде купити термоклей для матеріалів з деревини навіть без регулярного їхнього вжитку. Виріб має доволі тривалий період придатності, через що ним вигідно користуватись як на профільних підприємствах, так і в особистих цілях. До того ж цінова політика клеїв доступна для кожного споживача.

Як обрати термоклей для меблів

Незважаючи на те, що означені меблеві клеї призначені для роботи з дерев’яними спорудами, між ними все ж таки є певна відмінність. Необхідно враховувати певні зовнішні показники та особливості майбутніх робіт, які допоможуть зробити безпомилковий вибір:

  • у який спосіб він буде наноситись - ручним або з уживанням допоміжного обладнання у вигляді, наприклад, спеціального пістолету;

  • вид клеюваного матеріалу: ламінат, деревина, ДСП і ДВП можуть потребувати більш міцного клею, ніж, наприклад, фанера;

  • умови експлуатування склеєної продукції: для приміщень із підвищеною вологістю необхідно купувати один термоклей для меблів, із великими температурними перепадами слід обирати інший.

Якщо виникають труднощі з вибором, зверніться до наших консультантів. Вони врахують ваші побажання та особливості використання клеїв і порадять найбільш відповідну вашим затребуванням модель.

Сфери використання меблевих термоклеїв

Термоклей для меблів може бути використаний майже у будь-якій сфері діяльності. Зручність застосування робить виріб доступним для вживання як професіоналами, так і в домашньому побуті.

Наші клеї підходять для робіт із фанерою, м’яких, твердих і благородних порід дерев, підлогового покриття, ДСП, МДФ та будь-яких інших видів дерев’яних поверхонь. Висока гарантована надійність кожного представленого виробу дозволяє купити клеї для дерева, яке буде експлуатуватися навіть у місцях із підвищеним рівнем вологості. Запитайте по допомогу наших консультантів і оберіть продукцію, яка зробить вашу повсякденність зручнішою та комфортнішою.

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  До Дня Збройних сил України представили книги із серії «Історії українських воїнів»

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор