Останнє оновлення: 12:02 субота, 20 липня
бухгалтерія і підприємство / Імідж*
Ви знаходитесь: IT / Чернігів / Програма 1С: Підприємство - огляд конфігурацій

Програма 1С: Підприємство - огляд конфігурацій

Щоб зрозуміти в чому полягає суть послуги «розробка 1С», розглянемо формулу програми: 1С: Підприємство = платформа + прикладні рішення (конфігурації).

Сьогодні жодна організація не обходиться без автоматизації обліку своїх бізнес-процесів. Програма 1С: Підприємство - лідер на ринку України серед програм автоматизації економічної і бухгалтерської діяльності.

Серед найбільш затребуваних послуг по 1С знаходяться:

Щоб зрозуміти в чому полягає суть послуги «розробка 1С», розглянемо формулу програми: 1С: Підприємство = платформа + прикладні рішення (конфігурації). Платформа - основа для побудови всієї системи. Вона відповідає за всі алгоритми і функції взаємодії з операційною системою й іншими системними зв'язками. Це засіб для розробки і запуску програм.

Конфігурації - це розробки для вирішення завдань з яким безпосередньо працюють користувачі. Вони створюються на базі певної версії платформи, забезпечують зручність введення інформації, розрахунок різних показників, друк документів і звітів. Бувають двох видів: типові - створені фірмою 1С. Нетипові - створені спеціалізованими компаніями.

Коли хочуть створити або змінити існуючі конфігурації, то використовують термін «розробка 1С». Іноді її плутають з послугою «доопрацювання 1С». Що не зовсім правильно, оскільки остання адаптує типову конфігурацію до специфічних бізнес-процесів і облікової діяльності організації, не створюючи при цьому нових об'єктів конфігурації.

Очевидна залежність особливостей розробки 1С конфігурацій від платформи 1С: Підприємство. Наприклад, при розробці 1С консалтингова фірма «IT Consulting» виділила найпопулярніші види програмних рішень і їх особливості:

Створені програмні рішення на платформі 1С: Підприємство 7.7. не надто вимогливі до апаратного забезпечення. Серед недоліків - невелика швидкість роботи в процесі формування звітності. Такі рішення підходять невеликим фірмам або компаніям, які починають свою діяльність. Ними може легко користуватися бухгалтер, який працює віддалено.

Створені програмні рішення на платформі 1С: Підприємство 8.2 - найпоширеніші, з сучасним інтерфейсом і швидко формують звіти. Але вони досить вимогливі до апаратних ресурсів ІС, ніж 1С 7.7, так є ймовірність того, що сервер і комп'ютери користувачів потрібно буде оновити.

Створені програмні рішення на платформі 1С: Підприємство 8.3 - найактуальніші. Для цих рішень є можливість створити додаткові інтерфейси, систему взаємодії (чат, конференція). Тут можлива установка мобільного клієнта - мобільної платформи, яка підключається до стаціонарної бази 1С.

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Чернігівські рятувальники отримали сучасний пожежно-рятувальний автомобіль

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор