Останнє оновлення: 17:53 середа, 20 червня
Посміхніться, вас знімає неприхована камера
Ви знаходитесь: IT / Чернігів / Триває тестування перших камер програми «Беспечне місто»
Триває тестування перших камер програми «Беспечне місто»

Триває тестування перших камер програми «Беспечне місто»

До логічного завершення підходить робота над проектом «Безпечне місто», яке передбачає встановлення розумних камер зовнішнього спостереження у публічних місцях Чернігова.

Про це повідомляє сектор комунікації головного управління Національної поліції в Чернігівській області.

У рамках запровадження проекту «Безпечне місто» відбулася чергова робоча зустріч заступника начальника Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Олександра Потапенка, заступника Чернігівського міського голови Олександра Ломако та директора компанії «Українські новітні телекомунікації» Євгена Терещенка.

Вони підбили проміжкові підсумки щодо якості програмного забезпечення та камер зовнішнього спостереження.

Якщо раніше керівництво ГУНП в Чернігівській області порушувало питання якості програмного забезпечення встановлених камер відеоспостереження (програма не справлялася з тими вимогами, які так необхідні правоохоронцям для швидкого розкриття злочинів), то тепер функціонал програмного забезпечення покращиться і воно вже відповідає вимогам правоохоронних органів.

Для цього генеральний підрядник «Українські новітні телекомунікації» Євген Терещенко залучив ще одного спеціаліста з програмного забезпечення, а саме «FF Group», який пообіцяв не лише покращити функціонал програмного забезпечення, а й запропонував деякі додаткові можливості.

Сторони знайшли спільну мову, більшість недоліків вже усунуто. По завершенню розробки додаткових функцій поліція зможе презентувати комплексний проект «Безпечне місто».

Отже, камери зрештою розпізнають номерні знаки автомобілів на великій швидкості та навіть вночі. Також програма накопичує інформацію про автомобільний потік і за потреби видає правоохоронцям вичерпний перелік місць, в яких бував той чи інший автомобіль, і це далеко не повний перелік можливостей розумних камер відеоспостереження. Тобто програмне забезпечення камер буде не лише показувати якесь публічне місце, а й аналізувати його.

Нині поліція використовує програмне забезпечення у тестовому режимі. Найближчим часом Головне управління Національної поліції разом з обласною та міською владою планують презентацію великого проекту «Безпечне місто».

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Комусь завадив клен на вулиці Рокосовського

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор