Останнє оновлення: 17:57 п'ятниця, 18 серпня
Навчання
Ви знаходитесь: IT / Чернігів / «Карателів хунти» навчають робити сайти. Фото
«Карателів хунти» навчають робити сайти. Фото

«Карателів хунти» навчають робити сайти. Фото

39 колишніх учасників АТО та членів їхніх сімей в рамках проекту «Україна – Норвегія» розпочали 3-місячне навчання за програмою перепідготовки та підвищення кваліфікації в Чернігівському національному технологічному університеті.

У Чернігові навчання в рамках програми «Професійна підготовка звільнених в запас військовослужбовців Збройних Сил України та інших силових структур, членів їх сімей та сприяння їх працевлаштуванню» розпочалося вже вдруге.

Нині група слухачів складається переважно з учасників антитерористичної операції. Навчання безкоштовне.

«Програма курсу загалом містить 500 академічних годин, – розповіла керівник PR-відділу Міжнародного фонду соціальної адаптації Ольга Філіна. – Під час навчання слухачі отримають необхідний мінімум знань в рамках програми «Інтернет-технології в бізнесі та WEB-дизайн», а також з ними працюватимуть фахівці відповідної галузі, які поділяться з ними секретами майбутньої професії та допоможуть досконало опанувати нові знання. А після завершення курсу місцева громадська організація «Чернігів європейський» забезпечить працевлаштування слухачів».

Ознайомча зустріч слухачів і педагогічного колективу відбулася в навчальній аудиторії університету, прикрашеній національною символікою та державними прапорами Королівства Норвегія і України. До присутніх звернувся ректор університету Сергій Шкарлет:

«Шановні друзі! До ваших послуг унікальна можливість скористатися інтелектуальною скарбницею нашого університету, – зазначив він. – У порівнянні з попереднім курсом програма навчання зазнала істотних змін. Ви будете більше співпрацювати з роботодавцями щодо набуття професійних знань і навичок, які знадобляться вам за певним місцем роботи. Буде більше практики, в тому числі, і за реальним місцем майбутнього працевлаштування».

Завідувач кафедри навчального закладу Олександр Велігорський ознайомив слухачів з дисциплінами, які опановуватимуть упродовж навчання та графіком проведення занять. Він зазначив, що в ході курсу опановуватимуться як front-end так і back-end технології розробки сайтів, вивчатиметься створення шаблонів Web-сторінок та дизайн у програмах Photoshop та Illustrator, використання кодів HTML. А до кінця курсу слухачі самостійно розроблять сайт типу інтернет-магазину.

Перший випуск у Чернігові за цією програмою відбувся навесні поточного року. Тоді учасники проекту вивчали основи підприємницької діяльності. В результаті третина з них змогла знайти роботу чи заснувати власний бізнес. Про результативність навчання свідчить і розповідь колишнього випускника курсів, учасника АТО Сергія Зіберта:

«Після закінчення курсу навчання я написав бізнес-план власної справи «Черешневий сад», – ділиться він. – Планую, зокрема, висаджувати елітні саджанці черешні, встановити системи крапельного поливу та придбати необхідний для цього транспорт та устаткування. У проекті розрахував необхідні для цього інвестиції, поточні витрати та ризики. Зараз документи за проектом розглядаються в Норвезько-українській торговій палаті. Маю надію отримати початковий капітал та розпочати бізнес».

Нині програму навчання дещо модернізували. Учасникам проекту пропонують освоїти базові знання зі створення власного веб-сайту. За словами викладачів слухачам доведеться багато і напружено працювати. Та це того варте, адже після випуску вони зможуть заснувати власний IT-бізнес або працювати у відомих закордонних компаніях, і відповідно отримувати достойну заробітну плату.

Передбачено, що у ході проекту з учасниками поділяться досвідом професори Університету NORD (Норвегія). Завершиться курс перепідготовки наприкінці грудня, після успішного складання заліків, іспитів та захисту випускної роботи.

Слухачі отримають свідоцтво державного зразка про підвищення кваліфікації, спільний сертифікат Університету Нурланда та Чернігівського національного технологічного університету, а також спільний диплом Міністерства закордонний справ і Міністерства оборони Норвегії.

Коментарі (1)

euroser | 2017-08-19 15:19

На сегодняшний день загородный дом по уровню комфортабильности практически ничем не уступает типичной городской квартире. Загородный дом в обязательном порядке обеспечивается теплом за счет теплового контура отопления. Здесь есть система водоснабжения и отвода стоков. На дачном участке животрепещущими стали летний душ и туалет.
   Однако если в черте города снабдить дом перечисленными выше элементами комфорта не составит особого труда, то на удаленном участке или в деревне такие работы связаны с определенными трудностями. Так, недалеко загородного дома не обязательно окажутся проложены централизованные коммуникационные системы. Не любой мастер решится на дальнюю поездку, для того чтобы поработать над водоснабжением или контуром отопления.
   В частности поэтому во многих случаях обладателям дачных домов нужно заниматься прокладкой коммуникационных систем в своем жилище самостоятельно. В такой ситуации наш сайт придется как нельзя кстати.
    
монтаж стеновых панелей
закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FMАрхів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  У Чернігові протестували проти Беркута: «Бывшие – пролетают!»

Сергій КОРНІЄНКО


RedTram
Загрузка...
Північний вектор