Останнє оновлення: 14:19 вівторок, 17 вересня
Толока
Ви знаходитесь: IT / Чернігів / «САН ІнБев Україна» 21 квітня провела акцію «Я за чисте місто!» у Чернігові (Фото)
 «САН ІнБев Україна» 21 квітня провела акцію  «Я за чисте місто!» у Чернігові (Фото)

«САН ІнБев Україна» 21 квітня провела акцію «Я за чисте місто!» у Чернігові (Фото)

21 квітня працівники Чернігівського відділення ПАТ «САН ІнБев Україна» спільно із членами своїх родин провели завершальний етап у національній кампанії «Я за чисте місто!».

В Чернігові співробітники «САН ІнБев Україна» (виробник ТМ «Чернігівське») приєдналися до все міського суботника і разом з представниками місцевої влади та ЗМІ взяли участь у прибиранні Міського парку культури та відпочинку.

Під час проекту учасники зібрали більше 100 кг скла та пластикової упаковки на території парку.

У квітні «САН ІнБев Україна» проводить Всеукраїнську кампанію «Я за чисте місто!», для підтримки соціальної ініціативи «Відповідальність починається з мене!». Цією акцією сучасний бізнес прагне привернути увагу співвітчизників до існуючої проблеми наявності сміття на вулицях, у парках і скверах наших міст.

Завдання акції «Я за чисте місто!» - показати співгромадянам приклад відповідальної поведінки з метою екологічного захисту навколишнього середовища. Сортування побутового сміття, окрема утилізація скляних і ПЕТ-пляшок дозволить зробити ще один суттєвий крок до більш якісного життя кожного з нас і прийдешніх поколінь.

Олександр Загнибіда, менеджер програми «Кращий світ», ПАТ «САН ІнБев Україна»: «Оборотні скляні пляшки повинні повертатися на виробництво, а одноразова і ПЕТ пляшка — відправлятися на цільову переробку. На жаль, сучасний споживач частіше залишає упаковку на газоні в парку чи сквері, ніж викидає в урну або здає в пункт прийому. Українцям, на жаль, поки що чужа нормальна буденна практика європейських країн. Цією акцією ми подаємо особистий приклад всім жителям Україні і закликаємо їх робити сортування відходів».

Акція «Я за чисте місто!» проходила протягом місяця у п’яти містах України: у Львові - 11 квітня, в Миколаєві - 13 квітня, в Харкові - 18 квітня, в Києві - 20 квітня і в Чернігові - 21 квітня.

Інформаційна довідка:

ПАТ «САН ІнБев Україна» лідер українського пивного ринку і представляє найбільшу пивоварну компанію у світі Anheuser-Busch InBev www.ab-inbev.com. ПАТ «САН ІнБевУкраїна» об'єднує Чернігівське, Харківське та Миколаївське відділення компанії. Портфель пивних брендів складається з міжнародних ТМ: Stella Artois, Beck’s, Staropramen, Leffe, Hoegaarden, Lowenbrau, а також національних: «Чернігівське», «Рогань» та «Янтар».

Компанія «САН ІнБев Україна» розвиває культуру споживання пива в Україні, усвідомлюючи свою відповідальність перед суспільством. САН ІнБев Україна виступає за те, щоб відповідальне вживання пива довгі роки приносило людям задоволення, і не завдавало жодної шкоди.

 
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Другий тур Української хокейної ліги - Парі-Матч

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор