Останнє оновлення: 20:18 четвер, 9 квітня
смартфони / Імідж*
Ви знаходитесь: IT / Якісний 3G / Тренди на ринку смартфонів 2020 року
Тренди на ринку смартфонів 2020 року

Тренди на ринку смартфонів 2020 року

Майже у кожної сучасної людини є особистий смартфон - це дозволяє не просто бути завжди на зв’язку, але дає можливість оперативно реагувати.

Так, все більше професій базуються на тому, що ви можете взяти до рук мобільний телефон і вам цього буде достатньо для того, щоб продовжувати свою роботу.

Смартфони майже замінили на не професійному рівні фотоапарати, відеокамери, блокноти, телевізори та газети, ринок насичений чудовими пропозиціями від виробників https://www.ttt.ua/ua/shop/category/telefony-mp3-gps/mobilnye-telefony/smartfony в різних цінових діапазонах, і тому складно повірити в те, що нас можна чимось здивувати, але інженери невпинно працюють над цим.
Якщо трендом минулого 2019 року стали згиби в екрані по бокам, то цього року виробники працюють над тим, щоб додати аналогічну функціональність згори та знизу екранів - це дозволить розширить корисну площу, не збільшуючи при цьому саму конструкцію. Ще одних видозмін зазнають і камери, компанія Apple минулого року демонструвала модифікації з боку звичайної камери, сьогодні ж компанії працюють над покращенням стану фронтальних камер. Це передусів пов’язано з глобальною любов’ю до створення селфі, запису сторіз, які знову ж таки вийшли за межі звичної аматорської зйомки та перейшли на новий рівень, коли блогери повністю заробляють на цьому собі на життя.
Кожного року розробники програмного забезпечення працюють над тим, щоб покращити роботу своїх додатків, при цьому, програми стають більш важкими та потребують більше ресурсів від приладу. Саме тому, завданням номер один для виробників смартфонів надати максимальні потужності, щоб телефон міг працювати без збоїв та зависання системи, в разі невиконання цього, вся інша функціональність просто не буде мати значення.
Ще одне “повернення року” - телефони, що мають можливість складатися навпіл, що нагадує нам старі телефони з кнопками. На цей раз ми отримаємо якісні смартфони, які можна зігнути навпіл та покласти до кишені або сумочки. Окрім цікавого дизайну та певної ностальгії, такий смартфон може вберегти екран від додаткових пошкоджень, які частіше за все відбуваються саме тоді, коли ми не тримаємо прилад в руках, а транспортуємо його без спеціалізованого кейсу. Також така конструкція у зігнутому вигляді становиться максимально компактною, що дозволить розмістити її в навіть найменший гаманець, клатч або карман джинсів або навіть сукні.

 

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Про країну в смартфоні й цифрову гігієну

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор