Останнє оновлення: 12:55 середа, 29 січня
мобільний - понад усе!
Ви знаходитесь: IT / Якісний 3G / Київстар в рази знижує ціни в роумінгу
Київстар в рази знижує ціни в роумінгу

Київстар в рази знижує ціни в роумінгу

Київстар знизив тарифи на послугу “Вільний Роумінг”, а також змінив і розширив тарифні зони. Так, у 22 країнах Європи – Німеччині, Польщі, Угорщині, Великобританії, Туреччині, Іспанії та інших – вартість дзвінків знижена вдвічі до 2 гривень за хвилину, а вартість 1 Мб інтернету в 10 разів – до 0,35 грн.

Знижені тарифи на дзвінки, інтернет та SMS в роумінгу діятимуть у 32 країнах з 18 грудня 2015 року до 29 лютого 2016 року, завдяки спеціальній умові “Вільний Роумінг” від Київстар..

У декілька разів знижені тарифи на послугу “Вільний Роумінг” у 22 країнах, які увійшли до першої тарифної групи. Серед них: Австрія, Німеччина, Польща, Франція, Албанія, Болгарія, Великобританія, Угорщина, Греція, Ірландія, Іспанія, включно із Канарськими островами, Кіпр, Мальта, Нідерланди, Португалія, Румунія, Словенія, Словаччина, Туреччина, Хорватія, Чорногорія та Чехія, котрі раніше були у другій, більш “дорожчій” зоні.

Також у першій групі вже перебувають Вірменія, Грузія, Італія, Казахстан, Киргизстан, Росія, Таджикистан, Узбекистан. Тут клієнти можуть користуватися послугами зв’язку за найбільш вигідними тарифами:

• телефонувати від 2 грн/хв. – в рамках пакета 15 хвилин за 30 грн у день користування;

• користуватися інтернетом від 0,35 грн/Мб – в рамках пакета 100 МБ за 35 грн у день користування;

• надсилати SMS за тарифом від 1,50 грн/повідомлення – в рамках пакета 15 SMS за 22,50 грн у день користування.

До другої групи додані 10 країн: Австралія, Боснія і Герцеговина, Індія, Камбоджа, Катар, Китай, Малайзія, Македонія, Сербія, Сінгапур.

Раніше у цих країнах діяли звичайні роумінг-тарифи. Окрім вищезгаданих держав, у цій зоні вже присутня 21 країна. Абоненти Київстар можуть телефонувати тут за тарифом від 4 грн/хв., користуватися інтернетом – від 3 грн/Мб, а відправляти SMS за тарифом від 1,50 грн за повідомлення.

Понад 400 тисяч абонентів Київстар щомісяця виїжджають за кордон. Це число зростає напередодні свят, канікул та періоду сезонного відпочинку – морського або гірськолижного. У компанії врахували попит на роумінг-послуги під час зимових поїздок та запропонували клієнтам нові, більш доступні тарифи для спілкування за кордоном. Так, вартість дзвінків  знизили вдвічі, а вартість мобільного інтернету в роумінгу – практично у 10 разів. Це дозволить українцям залишатися на зв’язку та ділитися своїми емоціями під час подорожей.

Послуга “Вільний Роумінг” доступна абонентам передплаченої та контрактної форми зв’язку.

Коментарі (1)

4 G | 2015-12-19 00:03

Вот что Vodafone животворяший делает! Резко пошли снижения тарифов других операторов в роуминге ))) Хотя все-равно есть скрытые платежи. все-равно дороже получается. Киевстар, давай к лету еще дешевле!
закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  День Тетяни відсвяткували в філармонійному центрі

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор