Останнє оновлення: 13:31 середа, 29 січня
Якісний 3G*
Ви знаходитесь: IT / Якісний 3G / 400 тисяч абонентів Київстар щодня користуються Facebook за допомогою мобільного Інтернету
400 тисяч абонентів Київстар щодня користуються Facebook за допомогою мобільного Інтернету

400 тисяч абонентів Київстар щодня користуються Facebook за допомогою мобільного Інтернету

За рік місячна кількість користувачів, які заходять у Facebook за допомогою мобільного інтернету від Київстар, збільшилася вдвічі та становить 1,3 млн осіб.

Щодня соціальною мережею користуються майже 400 тисяч абонентів Київстар.

Постійно зростає кількість мобільних користувачів Facebook – тих, хто заходить до соцмережі через додатки та браузери у мобільній мережі Київстар.

Лише за останній місяць їх середньомісячна кількість зросла на 100 тисяч – до 1,3 млн. А за рік, з грудня 2014 р. до грудня 2015 р., кількість користувачів зросла вдвічі.

550 тисяч мобільних клієнтів заходять у Facebook через мобільний додаток ОС Android, а 210 тисяч – через додаток iPhone. Серед користувачів Facebook популярний додаток із надсилання повідомлень – Messenger. Щодня ним користуються в середньому 35 тис. клієнтів ОС Android, які надсилають близько 500 тисяч повідомлень на день.

Користувачів Messenger через iOS налічується 26 тис. на день, вони надсилають близько 350 тис. повідомлень щодня.

43% мобільних користувачів Facebook знаходяться у Києві та передмісті, ще 9% – у Львівській області, 8% – у Дніпропетровській області.

Також часто користуються Facebook з мобільного абоненти Київстар на Київщині, Одещині та Харківщині.

Найбільш активні користувачі Facebook з мобільного – жінки, їх кількість становить 55%. 44% – це люди віком 25-34 років, 27% – віком 35-44 років. Молодь від 18 до 24 років складає 14% користувачів.

Користуватися Facebook та іншими соціальними мережами у поточному році українцям стало значно комфортніше – завдяки запуску 3G-мережі Київстар.

Компанія вже покрила якісною мережею третього покоління 500 населених пунктів, серед яких 16 обласних центрів. Спеціально для активних користувачів соціальних мереж Київстар запропонував тарифні плани «Смартфон +», «Смартфон Екстра» та «Все за…», в яких не тарифікуються Facebook, VKontakte, Twitter та Odnoklassniki.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  День Тетяни відсвяткували в філармонійному центрі

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор