Останнє оновлення: 19:47 субота, 18 січня
Державний грабіж
Ви знаходитесь: Економіка / Україна / Знижка на драконівський акциз на авто діє до 22 лютого
Знижка на драконівський акциз на авто діє до 22 лютого

Знижка на драконівський акциз на авто діє до 22 лютого

Чернігівська митниця ДФС звертає увагу, що пільговий період дії ставки акцизного податку (коефіцієнт 0,5) для митного оформлення легкових транспортних засобів діє до 22 лютого 2019 включно.

Це термін 90 календарних днів з дня набрання чинності Закону України від 08.11.2018 № 2611-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів».

Про це повідомляє сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області.

Додатково митарі звертають увагу, що Тимчасовий порядок виконання митних формальностей під час здійснення митного оформлення транспортних засобів для їх вільного обігу на митній території України, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 12.12.2018 № 1077, діє до 23 травня 2019 (включно).

Згідно з прийнятими наприкінці 2018 року законами та порядками, так зване «розмитнення» вживаного авто з Європи обійдеться українцю в суму, порівняно або навіть відчутно більшу за реальну ринкову вартість самого авто в Європі.

Не кажучи вже про те, що акциз на авто в принципі існувати не повинен. Однак в Україні є автолоббі і ділки, котрі бажають робити бізнес і прибутки за рахунок фактичної закритості цього ринку.

Тому з 24 травня 2019 року, як нагадують в ДФС, вступають в дію норми законів України, які посилюють адміністративну відповідальність за правопорушення, пов’язані, зокрема, з порушеннями митних правил стосовно транспортних засобів особистого користування, зареєстрованих в реєстраційних органах іноземних країн, щодо яких не дотримано умови (вимоги) митних режимів транзиту або тимчасового ввезення.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Подарунок військових артистів чернігівським малюкам

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор