Останнє оновлення: 17:12 п'ятниця, 25 травня
Туризм
Ви знаходитесь: Економіка / Україна / Романова поїде до Китаю кликати китайців в Україну
Романова поїде до Китаю кликати китайців в Україну

Романова поїде до Китаю кликати китайців в Україну

Щоб «увімкнути» Україну для китайських туристів і таким чином заробити юанів, потрібна міждержавна домовленість і гарантія безпеки екскурсійних груп.

Так вважає голова підкомітету з питань розвитку туризму, курортів та рекреаційної діяльності Комітету ВРУ Анна Романова, про що вона розповіла у коментарі виданню «Кримські новини».

Романова повідомила деталі амбітного проекту, реалізація якого може стати новою віхою в розвитку туристичної галузі в Україні.

Якщо вірити статистиці, населення Китаю складає 1,3 млрд осіб. Торік Україну відвідали 20 тисяч туристів з Китаю. Водночас до РФ щороку приїздить понад мільйон китайських туристів (куди з Китаю, втім, ближче, особливо у східні регіони).

«Весь світ зараз конкурує між собою за китайського туриста і інвестора. Якщо ви подорожуєте, то ви часто бачили китайські екскурсійні групи, які все фотографують. Але для того, щоб ці туристичні групи масово поїхали в Україну (а у нас є що їм запропонувати), треба досягти домовленостей на рівні влади і гарантувати безпеку цих екскурсійних груп», – поінформувала Романова.

Вона розповіла, що для активізації російської туристичної галузі було підписано рамкову угоду між урядами РФ і Китаю про масовий прийом безвізових екскурсійних груп. В результаті в Росію лише у складі екскурсійних груп щороку приїздить понад 600 тисяч китайців. Аналогічна ситуація склалася і у країнах ЄС.

«Нашою країною для залучення китайських туристів проведена певна підготовча робота. Під керівництвом голови Асоціації гостинності України Олександра Лієва китайськими та вітчизняними операторами були сформовані туристичні продукти, які на наступному тижні ми повеземо до Пекіна і запропонуємо їх туристам з Піднебесної», – зазначила Романова.

Анна Романова вважає, що поїздка, організована асоціацією, допоможе налагодити міжнародну співпрацю в туристичній сфері між Пекіном і Києвом.

«Сподіваємося, що до нас масово будуть приїздити екскурсійні групи з Піднебесної. Це допоможе нам не тільки відкрити національний туристичний ринок для китайської цільової аудиторії, а й зміцнити економіку нашої держави, а також посилити її інвестиційну привабливість», – наголосила Романова.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Особливий останній дзвоник

RedTram
Загрузка...
Північний вектор