Останнє оновлення: 01:05 четвер, 27 квітня
«Матбаза»
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Китай передав українським рятувальникам 25 одиниць спецтехніки
Китай передав українським рятувальникам 25 одиниць спецтехніки

Китай передав українським рятувальникам 25 одиниць спецтехніки

Спеціальний авіаційний загін в Ніжині має отримати китайську спецтехніку з числа переданої Україні у рамках міжурядової угоди з урядом Китаю.

Про передачу Державній службі з надзвичайних ситуацій інженерної та автомобільної техніки повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков традиційно на сторінці у Facebook.

«Дякуємо за проект технічної допомоги спеціальною технікою рятувальникам ДСНС України від уряду Китаю», – заявив міністр.

За його словами, українські рятувальники прийняли від китайської сторони 25 одиниць інженерної та автомобільної техніки, 32 комплекти спеціального устаткування і запчастин на суму 50 млн юанів (понад 185 млн грн).

Аваков пояснив, що техніка призначена для проведення аварійно-рятувальних робіт і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

Техніку направлять до територіальних підрозділів ДСНС, Міжрегіонального центру швидкого реагування (Ромни, Сумська область) і Спеціального центру швидкого реагування Києва і Дрогобича, Спеціального авіаційного загону в Ніжині, навчального центру оперативно-рятувальної служби в Мерефі (Харківська область) та Державного підприємства «Мобільний рятувальний центр ДСНС України».

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Масштабні збори резервістів тивають на Чернігівщині

SVOBODA.FM


RedTram
Загрузка...
Північний вектор