Останнє оновлення: 15:52 субота, 26 вересня
Імідж*
Ви знаходитесь: Економіка / Україна / ПриватБанк став банком-агентом ФГВФО для виплати компенсацій вкладникам "Демарку"
ПриватБанк став банком-агентом ФГВФО для виплати компенсацій вкладникам Демарку

ПриватБанк став банком-агентом ФГВФО для виплати компенсацій вкладникам "Демарку"

З 6 лютого ПриватБанк починає виплати відшкодувань вкладникам банку "Демарк". Виплати гарантованої суми відшкодування будуть здійснюватися протягом 30 робочих днів відповідно до Загального реєстру вкладників, які мають право на відшкодування коштів за вкладами за рахунок Фонду.

Як повідомила прес-служба банку, отримати кошти можна в будь-якому з 2497 відділень ПриватБанку в містах і районах України.

У відділеннях ПриватБанку вкладники "Демарка" зможуть отримати свої кошти готівкою, зарахувати їх на пластикову карту або відкрити поточний рахунок. Обмеження на видачу готівкових коштів у розмірі 150 тис грн в день, встановлені НБУ, не поширюються на виплати відшкодувань ФГВФО.

Крім того, клієнтам банку "Демарк" ПриватБанк пропонує особливі умови - надбавку + 0,5% до базової ставки за договором при розміщенні коштів на депозит в гривні або у валюті на строк більше 3-х місяців.

Для отримання компенсації достатньо пред'явити паспорт. Максимальний розмір гарантованої суми відшкодування за вкладами фізичних осіб ліквідованих банків, включаючи відсотки, становить 200 тисяч гривень.

Більшість відділень ПриватБанку крім робочих днів обслуговують клієнтів і в суботу. Детальну інформацію про місцезнаходження найближчого відділення ПриватБанку, порядку виплат компенсацій можна отримати за телефоном 3700 або на сайті банку.

ПриватБанк є найбільшим учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, за підсумками 2014 перерахували до Фонду 938500000 грн.

На сьогоднішній день ПриватБанк проводить виплати вкладникам АТ "КБ" ЕКСПОБАНК "; ПАТ "Брокбізнесбанк"; ПАТ Банк "Форум"; ПАТ "КБ" СоцКом БАНК "; ПАТ "РЕАЛ БАНК"; ПАТ "ЕРДЕ БАНК"; ПАТ "БАНК" ТАВРИКА "; ПАТ "Старокиївський банк"; ПАТ "КБ" ПІВДЕНКОМБАНК "; ПАТ "АВТОКРАЗБАНК".

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Баскетбольний майданчик на Шерстянці

Ліза ПЕТРЕНКО