Останнє оновлення: 14:47 середа, 20 червня
позиція депутатів
Ви знаходитесь: Економіка / Україна / Дубіль, Аверченко і Ляшко підтримали відставку уряду. Атрошенко утримався
Дубіль, Аверченко і Ляшко підтримали відставку уряду. Атрошенко утримався

Дубіль, Аверченко і Ляшко підтримали відставку уряду. Атрошенко утримався

Під час голосування у Верховній Раді питання про відставку уряду голоси депутатів від Чернігівщини розподілилися наступним чином:

Дубіль, Аверченко і Ляшко про голосували "ЗА" відставку уряду.

Депутат Владислав Атрошенко утримався.

Депутати Куровський, Рудьковський і Рибаков були відсутні в зсесійній залі.

Коментарі (16)

Лечи нерві, Алекс | 2013-12-04 11:09

Алекс
С такими нервами в милиции нелзя. Увольняйтесь, Алекс!

Алекс | 2013-12-04 10:26

Так! У кожного може лопнути терпіння, коли йому в обличчя протягом декількох годин кидають бетонну тротуарну плитку, палаючі факели, "коктелі Молотова", коли тикають в обличчя заточеними електродами, що прикріплені на кінчиках вудилищ, бють по ногам арматурою.

Алексу | 2013-12-04 09:41

Алекс, вы настолько озлоблены и обижены на мирных граждан, что даже не понимаете о чем идет речь. В ночь с пятницы на субботу, на площади Независимости сотрудники милиции силовым способом разогнали митинг. В момент операции большинство митингующих спали. Эти события вызвали волну протестов и штурм администрации президента на следующий день.

Алекс | 2013-12-04 09:26

Игорь У.Не могу понять кому в голову пришло разгонять полусонных студентов на майдане. Это была большая ошибка. Небыло ничего страшного в неподписании соглашения с ЕС. Складывается впечатление что президента подставили. Но тогда должны сейчас назвать виноватых, иначе вся вина ляжет на президента.
Так это студенты спросонья бросали в милицию "коктели Молотова", разбирали и бросали в лицо "беркутятам"тротуарную плитку, прокалывали челюсти заточенной арматурой и т.д. ?????

Олеся | 2013-12-03 19:46

Алексу - якщо Ви з з Чернігівського Беркуту і були там, "працювали, захищали", або ж маєте відношення до так званих "правозахисників" - так майте мужність - скажіть. Тоді хоч ясно стане, чому такі кумедні коментарії на кшвалт "бідні беркутята"... Аби там стояла тво дівчина, мати - я думаю по іншому писався коментар - а так, звичайно не болить...тфу...
***

нечитач))) | 2013-12-03 19:14

"Чітка позиція"у одного із наших депутатів...........була напередодні))))))))))

Игорь У. | 2013-12-03 19:04

Не могу понять кому в голову пришло разгонять полусонных студентов на майдане. Это была большая ошибка. Небыло ничего страшного в неподписании соглашения с ЕС. Складывается впечатление что президента подставили. Но тогда должны сейчас назвать виноватых, иначе вся вина ляжет на президента.

111 | 2013-12-03 18:37

А Рыбаков, Рудьковский и куровский просто это заседание прогуляли

Лозина | 2013-12-03 18:09

ЧерниговецА разве кто-то ожидал чего-то другого от владельца пивнух и политической проститутки? Воздержавшись, тем самым молча одобрил насильственные действия ублюдков в форме к мирным гражданам.
Алекс
Тобто цим нелюдям треба співчувати?
http://www.youtube.com/watch?v=8eflRkjecks

Человек | 2013-12-03 17:45

ЧерниговецА разве кто-то ожидал чего-то другого от владельца пивнух и политической проститутки? Воздержавшись, тем самым молча одобрил насильственные действия ублюдков в форме к мирным гражданам.
АлексКакие насильственные действия ? На майдане поцарапали уши троим "мирным гражданам" с Чернигова и 8 человек "беркутят" в больнице с поломанными челюстями, пробитой арматурой челюстю и сломанными ( в том числе открытый перелом( ногами. Разницу сечёшь, "ублюдок без формы "?
Ублюдок тут один - это ты, яркий представитель сексуального меньшинства алекс. Тьху.

Алекс | 2013-12-03 16:43

ЧерниговецА разве кто-то ожидал чего-то другого от владельца пивнух и политической проститутки? Воздержавшись, тем самым молча одобрил насильственные действия ублюдков в форме к мирным гражданам.
Какие насильственные действия ? На майдане поцарапали уши троим "мирным гражданам" с Чернигова и 8 человек "беркутят" в больнице с поломанными челюстями, пробитой арматурой челюстю и сломанными ( в том числе открытый перелом( ногами. Разницу сечёшь, "ублюдок без формы "?

Семен Палій | 2013-12-03 16:17

Якщо влад боїться за свій бізнес, то якого біса треба було іти в депутати? З іншого боку - у 2004 році він не боявся за свій бізнес коли їздив по області і розповідав, що колонії у януковича ложка була з диркою. Я це добре запам'ятав.

Николай П. | 2013-12-03 16:09

Для этого человека главное его собственные интересы. Если бы он голосовал за отставку правительства, то под ударом оказался его(достаточно серьезный) бизнес. И это абсолютно естественный поступок, только вот хотелось бы чтобы депутат прежде всего думал о избирателях. Жаль что мы так часто ошибаемя в день выборов...

Черниговец | 2013-12-03 15:56

А разве кто-то ожидал чего-то другого от владельца пивнух и политической проститутки? Воздержавшись, тем самым молча одобрил насильственные действия ублюдков в форме к мирным гражданам.

admin | 2013-12-03 15:52

Лозина
Ви позначку Імідж* згори бачили? Що вона означає читали знизу? Готові скинутися на утримання сайту і на бутерброди журналістам? Ну то ми вітаємо такі наміри!)))

Лозина | 2013-12-03 15:43

Мене дуже обурює, що ВВ постійно розміщує статті про Атрошенка, явно рекламні, явно за його проханням, і весь час там видалена функція -коментарі. Він не хоче почути, що про нього думають та про його "благодійність". Мабуть здогадується, що там люди напишуть. А воно нам - треба?
закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Забудови наприкінці вулиці Рокосовського бути не може

Данило МИРОНЕНКО

RedTram
Загрузка...
Північний вектор