"Вітіну тисячу" почнуть видавати з червня
Влада переконана, що виплати не збільшать інфляцію. З першого червня державний "Ощадбанк" почне роздавати громадянам компенсації в розмірі 1 тисячі гривень за знецінені радянські вклади, повідомив народний депутат України Олексій Плотніков, інформує "Економічна правда".
"1 червня почнуться виплати тим, хто був зареєстрований раніше. У вересні почнеться реєстрація тих вкладників, які раніше не зверталися в "Ощадбанк", - сказав він. Депутат також додав, що виплати стали можливими за рахунок фінансових ресурсів, отриманих від зростання економіки.
"Національна економіка розвивається, і у нас є ресурси на ці виплати - це та кошти, отримані від податку на прибуток, податку на додану вартість, від зростання надходжень на митниці, від "детінізації" економіки та інші надходження ", - пояснив Плотніков.
Депутат також прогнозує, що в поточному році виплати не вплинуть на інфляцію, ціни залишаться стабільними. Як повідомлялося, виплати будуть здійснюватися готівкою, і тільки по бажання тисяч оформлять на платіжну карту або на депозит.
| Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
| Переглядів : 4841 |
Посилання до теми:
4.05.2012 "Вітіна" тисяча таки буде "пластиковою"
5.04.2012 Про чернігівських кадетів (Фото)
30.03.2012 «Вітіна» тисяча буде: але не готівкою
































Додати коментар: