Останнє оновлення: 16:05 четвер, 25 лютого
ЖКГ / Опалювальний сезон
Ви знаходитесь: Економіка / Україна / Опалювальний сезон можуть почати раніше
Опалювальний сезон можуть почати раніше

Опалювальний сезон можуть почати раніше

У разі погіршення погодних умов опалювальний сезон для бюджетних установ може бути розпочато раніше терміну.

Про це сьогодні, 20 вересня, на брифінгу повідомив міністр з питань житлово-комунального господарства Юрій Хіврич.

«Якщо погодні умови до 1 жовтня погіршаться, ми опрацюємо питання з місцевими органами влади... Ми готові розпочати опалювальний сезон для бюджетних підприємств (лікарні, школи і дитячі садки) з періоду, коли температура, особливо у нічний час, знизиться до 5-7 градусів і нижче», — сказав він.

За інформацією міністра, за станом на 15 вересня на 100% підготовлені до осінньо-зимового періоду об'єкти соціально-культурного призначення, за винятком 2 лікарень в Криму, однієї лікарні у Донецькій і однієї лікарні в Івано-Франківській області.

На думку Юрія Хіврича, інженерні комунікації здатні витримати морози, навіть якщо, як прогнозують синоптики, ця зима буде дуже холодною.

«Все залежить від того, як пройде початок опалювального сезону. Якщо початок опалювального сезону відбудеться вчасно, і кітлярні вийдуть на режим, потім вони набирають параметри, тоді вся система працює злагоджено і вчасно... Якщо немає ніяких коливань, відключення електроенергії чи газу, зниження тиску, то витримують сьогодні ті мережі, агрегати, які є» , — додав міністр.

У той же час, Юрій Хіврич додав, що завершено роботи з комплексної підготовки житлового фонду у Дніпропетровській, Житомирській, Запорізькій, Київській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Черкаській та Чернівецькій  областях.

При цьому залишаються непідготовленими до зими 659 житлових будинків (6,26%) у Києві, 126 житлових будинків (3,68%) у Севастополі, 34 будинки у Чернігівській області, 11 будинків у Хмельницькій області, 20 будинків у Херсонській області, 99 будинків у Львівській області, 21 житловий будинок у Луганській області, 127 будинків у Кіровоградській області, 229 будинків в Івано-Франківській області, 458 будинків у Донецькій області, 63 будинки у Волинській області, 80 будинків у Вінницькій області, 227 будинків у Криму.

Він також зазначив, що до опалювального сезону кітлярні підготовлені на 99,7% плану (відремонтовано 99,8% тепломереж), водопровідні насосні станції — 99,6%, каналізаційні насосні станції — 99,7%, водопровідні очисні споруди — 100%, підготовлено до роботи в зимовий період 6,4 тис. одиниць спеціалізованої техніки (98% від плану), заготовлено 961,13 тис. тонн посипного матеріалу та реагентів (95%). 

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  З незаконного обігу вилучено велику партію підробленого алкоголю

SVOBODA.FM