Останнє оновлення: 13:02 четвер, 25 лютого
Ви знаходитесь: Політика / Україна / В Україні зросли ціни на газ

В Україні зросли ціни на газ

З 1 серпня в Україні росли ціни на газ для населення і підприємств теплоенергетики.

Збільшення з 1 серпня 2010 року на 50% відпускних цін на природний газ для населення і ціну газу для підприємств теплоенергетики, що забезпечують опалення і гаряче водопостачання населення визначене постановами ЕКРЕ від 13 липня 2010 року.

Зокрема, граничний рівень ціни на природний газ для підприємств ТКЕ, які забезпечують населення опаленням і гарячим водопостачанням, збільшено з 872,78 гривні за тисячу кубометрів до 1309,2 гривні за тисячу кубометрів.

За даними Міністерства з питань житлово-комунального господарства, у зв`язку з підвищенням цін на газ тарифи на теплопостачання і гаряче водопостачання зростуть на 20-25%.

За словами міністра житлово-комунального господарства Юрія Хіврича, тарифи на житлово-комунальні послуги в Україні будуть збільшені з початком опалювального сезону - з 15 жовтня.

Як відомо, поступове підвищення внутрішніх цін на природний газ до економічно обгрунтованого рівня є одним із зобов`язань України в рамках співпраці з Міжнародним валютним фондом.

Ціна на газ для підприємств теплоенергетики не переглядалася з грудня 2008 року і була зафіксована на рівні 872,78 гривні за тисячу кубометрів.

Коментарі (3)

Правдоруб("Глибокий рів") | 2010-08-02 11:33

Ростуть ціни на газ, отоплення, квартплату,
Коли вже ж дійде черга й на зарплату?

чернігівець | 2010-08-02 09:13

згадайте, що почалось з 2005 року! Там теж казали, що пійдуть на не популярні дії! А закінчили тим, що з листопада-грудня ми з Вами дізнались що в державі є казначейство (до цього і не чули про них) - черги на проплати грошей - фінансову систему очікував "медний таз"! А ви запитайте у працівників дорожньої служби - як вони працювали, коли гроші їм в наглую не давали! Ми хочемо чогось миттєвого та щоб самим нічого не робити! Он даже БЮТовка голова облради Романова на облсесії розповіла, що таке демогогія!

простий Українець | 2010-08-01 17:14

Нарешті діждались!!!!1 А обіцяли підйом благополуччя на другий деньпісля віборів. Цілковита ...пахловщина.
закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  З незаконного обігу вилучено велику партію підробленого алкоголю

SVOBODA.FM