Останнє оновлення: 23:01 вівторок, 2 грудня
Газ / Борги

Тимошенко каже, що ситуація з розрахунком за газ є «трагічною»

Поточна заборгованість підприємств ТКЕ перед НАК «Нафтогаз» в 2009 р. зросла в 2 рази в порівнянні з попереднім періодом, досягнувши 3,447 млрд грн.

Про це повідомила прем'єр-міністр Юлія Тимошенко під час селекторної наради з главами облдержадміністрацій, присвяченій підготовці проведенню опалювального сезону 2009-2010 рр.

Прем'єр-міністр наголосила, що у регіонах ситуація з розрахунками підприємств ТКЕ з «Нафтогазом» є «трагічною».

Так, в Луганській і Кіровоградській областях цей показник складає 31%; в Рівненській, Дніпропетровській, Чернігівській, Харківській, Житомирській, Запорізькій областях - менше 50%.

«Трагедія там, де рівень розрахунків до 50%», - наголосила Тимошенко.

Вона також повідомила, що в АР Крим, Волинській, Київській і Вінницькій областях даний показник перевищує 60%; в Миколаївській, Тернопільській, Львівській областях - понад 70%. Найбільш високий рівень поточних розрахунків підприємств ТКЕ в Полтавській області - 84%.



































































































































закрити

Додати коментар:

Фотоновини

   Чернігів 1948-49 років: Нескорені Ляповки та «інтимні» роботи

SVOBODA.FM