Останнє оновлення: 15:20 п'ятниця, 16 квітня
Банки / Імідж*
Ви знаходитесь: Економіка / Україна / Дельта Банк вітає переможців акції «Депозит Лояльний»
Дельта Банк вітає переможців акції «Депозит Лояльний»

Дельта Банк вітає переможців акції «Депозит Лояльний»

З 17 по 21 листопада 2008 року Дельта Банк проводить нагородження переможців акції «Депозит Лояльний».

29 вересня серед клієнтів банку, що оформили депозитний вклад за тарифом «Лояльний», проведено розіграш 9 цінних призів: трьох LCD-телевизорів, трьох ноутбуків і трьох карт VISA з 5000 грн. на рахунку.

На фото: Наталія Данич (ліворуч) у Чернігівському відділенні з новим телевізором від Дельта Банку (вул. Мстиславська,25).

Акція «Депозит Лояльний» проводилась Дельта Банком в липні-серпні цього року. Клієнтам, що вже мають будь-який депозит, були відправлені листи з пропозицією відкрити новий внесок на лояльних умовах з підвищеною відсотковою ставкою, а також порекомендувати банк своїм друзям.

Серед клієнтів, які запросили своїх друзів оформити «Депозит Лояльний», і були розіграні призи. Переможці акції були запрошені у найближчі до них відділення Дельта Банку для урочистої передачі призів.

Дельта Банк намагається щоденно підтримувати імідж новаторської та динамічної організації, пропонуючи своїм клієнтам найцікавіші та найбільш вигідні продукти. Зараз клієнти банку можуть оформити терміновий депозит «Святковий» та поточний депозит «Чарівний гаманець».

Депозит «Святковий» - це класичний терміновий внесок із найвищими відсотками серед тих пропозицій, що існують на ринку – до 25% річних в гривні.

Клієнти отримують можливість необмеженого поповнення протягом дії договору на суму від 500 грн. Мінімальна сума для відкриття депозиту – 2500 грн., строк розміщення вкладу – від 30 до 370 днів.

Депозит «Чарівний гаманець»поточний депозит з однією з найвищих на ринку відсоткових ставок – до 15% річних, при цьому клієнти Дельта Банку мають постійний вільний доступ до грошей завдяки карті VISA.

Депозитну карту можна поповнювати безкоштовно у відділеннях Дельта Банку чи будь-якому поштовому відділенні України, і знімати гроші в будь-який зручний час, при цьому проценти продовжують нараховуватись. Поточний депозит "Чарівний гаманець" – це безпечне та прибуткове зберігання коштів.

Довідка. Дельта Банк є одним з лідерів вітчизняного ринку споживчого кредитування, займаючи близько 25% даного сегменту. Сьогодні послугами банку скористувався кожен 20-й українець. Дельта Банк – член Асоціації Українських Банків (АУБ) і Асоціації Банків Країн Центральної та Східної Європи (ВАСЕЕ).

За рейтингом Асоціації Українських Банків Дельта Банк займає 34 місце за розмірами активів і 28 місце за обсягом власного капіталу. Загальний капітал банку складає близько 600 млн. грн. і не містить іноземних інвестицій. Банк займає 11 місце серед банків України за обсягом залучених внесків.

Дельта Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Свідоцтво № 178 від 27.04.2006. Ліцензія НБУ № 225 від 20 квітня 2006 року.

Станом на початок 2008 року Дельта Банк емітував більше 500 тис. кредитних карток і, таким чином, зайняв 8 місце серед країн СНД і 4 місце в Україні за обсягами активних кредитних карток. На даний момент відкрито близько 70 відділень банку в усіх регіонах України. Входить до групи середніх банків України.

Коментарі (4)

Ггг | 2008-12-04 23:16

И в кадр "случайно" затесалась бамажка "Продаэмо долари"... Жаль курсов не понписали вместе с комисиями.

Семен Семеныч | 2008-12-03 18:29

Вобще-то вопросов много и более общих. Может найдется какой смелый банкир из местных выйти пред народ "ответить за базар"? Дайош інтернет-конференцию с банкиром!

Сашко | 2008-12-03 10:18

Есть в отделении банкомат, там все бесплатно. И можно в магазинах прямо расчитываться карточкой, тоже без комисии. Я так и делаю :)

Сергій | 2008-12-02 15:07

А де по місту розташовані банкомати, щот тим гаманцем користуватися без комісії за зняття?
закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Гурт МАХА розширює горизонти англомовним треком та відео «Paradise»

SVOBODA.FM