Останнє оновлення: 17:18 середа, 3 березня
Фінанси / Банки
Ви знаходитесь: Економіка / Україна / Промінвестбанк продано
Промінвестбанк продано

Промінвестбанк продано

Новий стратегічний інвестор пред'явив права на володіння та управління часткою акцій Промінвестбанку в розмірі 68% та фактично став основним власником банку.

Про це інформує "Економічна Правда" з посиланням на НБУ.

У прес-релізі Національного банку не повідомляється, хто став новим власником банку.

За даними "Економічної Правди", ним став консорціум у складі братів Клюєвих, Сбєрбанку Росії, Альфа Банку та, вірогідно, Миколи Лагуна.

Водночас, НБУ запевнив, що тимчасовий адміністратор, в особі заступника голови НБУ Володимира Кротюка проведе комплекс заходів щодо фінансового оздоровлення банку. В.Кортюка було призначено на цю посаду 7 жовтня 2008 року.

Цей комплекс передбачає введення в банк коштів у сумі, яка повністю відновлює його платоспроможність та ліквідність протягом одного місяця.

Також до кінця поточного року буде здійснено рекапіталізацію ПІБу, і в результаті його статутний капітал зросте більше ніж у 5 разів.

Національний банк запевнив, що заходи тимчасового адміністратора та нового власника банку повністю погоджені правлінням Національного банку України.

Тимчасовий адміністратор відповідно до регламенту правління НБУ та чинного законодавства протягом 5 днів сформує нові керівні органи Промінвестбанку, а саме: спостережну раду та правління.

Нагадаємо, що головою банку може бути призначено Ігоря Францкевича.

"Після цього, відповідно до чинного законодавства та нормативно-правових актів Національного банку України, діяльність ПІБу повертається до звичайного режиму функціонування", повідомляє прес-служба НБУ.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Укрпошта вводить в обіг перші в історії України марки у жанрі ню

SVOBODA.FM