Останнє оновлення: 21:20 неділя, 28 лютого
ОДА
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Андрій Прокопенко ознайомився з діяльністю потужного підприємства ТОВ«Промислова компанія«Пожмашина»
Андрій Прокопенко ознайомився з діяльністю потужного підприємства ТОВ«Промислова компанія«Пожмашина»

Андрій Прокопенко ознайомився з діяльністю потужного підприємства ТОВ«Промислова компанія«Пожмашина»

Учора, 18 червня, під час робочої поїздки Чернігівщиною голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко відвідав потужне машинобудівне підприємство ТОВ «Промислова компанія «Пожмашина». Виробництво знаходиться на території селища Ладан Прилуцького району. З роботою підприємства ознайомив його топменеджер Олег Авер'янов.

 Підприємство з понад 90-річною історією нині перетворилося на сучасну інноваційну компанію європейського рівня.

«Пожмашина» - провідний виробник продукції протипожежного призначення в Україні. Також тут випускають спецобладнання для ліквідації надзвичайних ситуацій і техногенних катастроф. За останні три роки інвестиції в модернізацію склали близько 250 мільйонів гривень.
Тут працюють 520 робітників, а в сезон пікових навантажень їх кількість зростає до 700-1000.
Підприємство має замкнутий технологічний цикл - від заготівельного до складального та фарбувального. Є випробувальна дільниця.
Очільнику області показали механічний цех. Працівники називають його "серцем виробництва". Автоматизоване високотехнологічне обладнання - ливарне, металообробне, фрезерне, дозволяє на виході отримувати деталі та запчастини необхідних параметрів з дотриманням євростандартів.
Плазменна порізка із 3D фазою забезпечує максимально раціональне використання металу. Точність до 0,001 мм.
Кількість запчастин в одній пожежній машині сягає 30 тисяч одиниць.
В заготівельно-зварювальному цеху процеси також максимально автоматизовані. Використовують робото-зварювальну техніку.
Також Андрій Прокопенко оглянув складально-фарбувальний цех і ознайомився з роботою конструкторського відділу, фахівці якого за допомогою програми 3D моделювання проєктують машини.
Компанія розміщує замовлення майже серед 500 українських постачальників сировини, матеріалів та комплектуючих. При цьому, потужності виробництва в змозі забезпечити значно більший обсяг. Випускають і сільськогосподарську техніку - напівпричепи, перевантажувачі для зернових місткістю 30 тонн тощо. Якість та надійність не поступається кращим європейським зразкам, - зазначив Голова ОДА.
Помітно, що тут належним чином дбають про корпоративну культуру, безпеку та комфорт працівників.
Як і у багатьох підприємств нині є проблема з кадрами. Пропрацюємо можливість долучити до співпраці та стажування "Чернігівську Політехніку". Від цього виграють усі: і виробництво, і заклади освіти, і Чернігівщина, - наголосив Андрій Прокопенко.

Підписуйтеся на наші оперативні новини і цікавинки у Telegram і Twitter

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  У бібліотеці Короленка відбувся літературно-музичний вечір "Хотіла б я піснею стати…"

SVOBODA.FM