Останнє оновлення: 23:02 четвер, 25 лютого
Сільське господарство
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Андрій Прокопенко: Чернігівщина входить в топ-3 кращих регіонів України по виробництву молока
Андрій Прокопенко: Чернігівщина входить в топ-3 кращих регіонів України по виробництву молока

Андрій Прокопенко: Чернігівщина входить в топ-3 кращих регіонів України по виробництву молока

За підсумками 2019 року господарства Чернігівської області отримали 245 тисяч тонн молока. В натуральних величинах найбільше молока виробляють в господарствах Ічнянського та Бахмацького районів, у відсотках їх доля становить 35% від загальних обсягів виробництва в області.

Питома вага виробленого молока на сільгосппідприємствах становить 48% від загального виробництва в області, а в державі цей показник складає лише 28%.

Середній надій на одну корову за 2019 рік становить 5838 кг. Продовжується робота по переоснащенню тваринницьких об’єктів, запровадження сучасних технологій утримання, годівлі та доїння.

- Вже сьогодні на Чернігівщині побудовано та працює 43 доїльні зали та ряд сучасних молокозаводів, де виробляється 51% молока екстра ґатунку, яке відповідає якості Європейського Союзу. Ми пишаємося нашою молокопереробною галуззю та її славними працівниками, - зазначив Андрій Прокопенко, голова Чернігівської ОДА.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  З незаконного обігу вилучено велику партію підробленого алкоголю

SVOBODA.FM