Останнє оновлення: 22:39 неділя, 29 березня
доставка газу
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Регулятор знизив плату за доставку для споживачів, які не користувались газом
Регулятор знизив плату за доставку для споживачів, які не користувались газом

Регулятор знизив плату за доставку для споживачів, які не користувались газом

НКРЕКП схвалено проект постанови про мінімальний розмір плати за доставку газу. Рішення торкнеться нових споживачів та домогосподарств, які не споживали газ. В середньому по Україні для них вартість доставки складатиме від 3 до 30 грн.

 11 лютого Регулятор схвалив проект рішення, яке передбачає зменшення фінансового навантаження на нових споживачів, а також тих, що не споживали газ у попередній газовий рік. Для них плата за доставку буде мінімальною.

-Домогосподарство з газовою плитою сплачуватиме за доставку всього 39 кубометрів на рік. Якщо цей об’єм розділити на 12 місяців та помножити на тариф АТ «Чернігівгаз», то місячна плата за доставку газу для таких споживачів складе 3,48 грн.

-Трохи більшим буде платіж для власників помешкань, де встановлені плита та газова колонка. Для них плата за доставку складе 11,24 грн. на місяць.

-Третя група споживачів – ті, що використовують природний газ комплексно, в тому числі для автономного опалення. Для них мінімальна квитанція розрахована, виходячи з мінімального міжсезонного споживання – 314 куб.м.

Раніше для цієї категорії споживачів вартість плати за доставку газу розраховувалась за плановими об’ємами споживання залежно від квадратури помешкання.

Господарі будинків з автономним опаленням сплачуватимуть близько 28 грн на місяць.

Остаточне рішення має бути прийняте Регулятором на початку березня, коли споживачі і отримають відкориговані квитанції з мінімальною вартістю доставки газу.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Чернігівська фабрика запустила у виробництво захисні костюми, бахіли, нарукавники і маски

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор