Останнє оновлення: 18:05 п'ятниця, 7 серпня
Економіка
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Рух по вулицях Реміснича, Коцюбинського та Мстиславська буде одностороннім
Рух по вулицях Реміснича, Коцюбинського та Мстиславська буде одностороннім

Рух по вулицях Реміснича, Коцюбинського та Мстиславська буде одностороннім

Постійно діюча комісія з питань безпеки та організації дорожнього руху у м. Чернігові 9 липня розглянула пропозиції КП «Міськсвітло» щодо облаштування одностороннього руху на кількох вулицях міста.

 Це стосується вул. Ремісничої (від вул. Князя Чорного до вул. Коцюбинського), вул. Коцюбинського (від вул. Реміснича до вул. Гонча) та вул. Мстиславської (від вул. Київська до вул. Шевченка).

Як повідомив заступник начальника КП «Міськсвітло» Дмитро Хажевскас, цими проектами передбачено, зокрема, облаштування парковок і велодоріжок уздовж дороги по обидві сторони.

Під час обговорення проекту по вул. Ремісничій було запропоновано зробити вул. Магістратську головною, оскільки вона ширша. Це також дасть можливість зменшити кількість ДТП, які тут дуже часто трапляються.

– Питання про облаштування одностороннього руху по вул. Ремісничій, Коцюбинського та Мстиславській я вважаю дуже доречними, роботи будуть виконані вже цьогоріч. Крім того, вони не потребують якихось переоблаштувань. Там будуть просто встановлені знаки, які обмежуватимуть рух. До прикладу, по вул. Коцюбинського наразі двосторонній рух і водії машини ставлять за принципом «де захотів – там і поставив». Тобто там будуть встановлені знаки «Односторонній рух», облаштовані спеціальні місця для стоянки, де власники зможуть залишати свої авто, – зазначив заступник міського голови Андрій Черненко. - повідомляє Челайн

 
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Секрет щастя або Квіти чотирьох поколінь

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор