Останнє оновлення: 12:13 четвер, 2 липня
Браконьєрство
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Сітки бувають різні: червоні, жовті, зе!лені – і всі однаково забирають у браконьєрів
Сітки бувають різні: червоні, жовті, зе!лені – і всі однаково забирають у браконьєрів

Сітки бувають різні: червоні, жовті, зе!лені – і всі однаково забирають у браконьєрів

Незважаючи на широку роз’яснювальну роботу серед населення та у ЗМІ, Держекоінспекція у Чернігівській області фіксує порушення Правил любительського і спортивного рибальства.

Так, з 23 по 24 квітня 2019 року в рамках операції «Нерест - 2019» спеціалісти ДЕІ провели чергову рейдову перевірку по контролю за станом охорони та використання тваринного світу та біоресурсів на території Чернігівського, Менського та Сосницького районів області.

В ході рейдової перевірки на річці Десна в Менському та Сосницькому районах Чернігівської області затримано по одному порушнику Правил любительського та спортивного рибальства. На порушників складено адміністративні протоколи по ч. 3 ст. 85 КУпАП та накладені штрафи.

Разом з тим, в ході рейдової перевірки по річці Десна виявлено та  вилучено у встановленому порядку безгосподарські заборонені знаряддя лову риби – сітки у кількості 44 шт. загальною довжиною 1 км 300м! Також вилучена незаконно добута риба загальною вагою 28 кг. Ще близько 40 кг риби, яка на момент вилучення заборонених знарядь лову мала ознаки життя – повернуто до її природного середовища існування у відповідності до ст. 63 Закону України «Про тваринний світ».

Цього року, на жаль, погодні умови (відсутність паводків та опадів) не сприяють продуктивному нересту риби, та ще й браконьєрство додає значних негативних наслідків.

Тож, Державна екологічна інспекція у Чернігівській області вкотре нагадує про встановлену наказом Чернігівдержрибоохорони весняно-літню заборону на лов риби та водних біоресурсів. Черговий раз попереджаємо про відповідальність, адже перевірки будуть проводитись протягом дії всього періоду весняно-літньої заборони і порушники природоохоронного законодавства притягуватимуться до суворої відповідальності.

В.о. начальника відділу екологічного
нагляду (контролю)природно-заповідного фонду,
лісів та рослинного світу
Артем КОЛОМІЄЦЬ

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Планета «МедіаЧе» у Всесвіті

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор