Останнє оновлення: 18:17 середа, 27 травня
Вакансії
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Кому побільше вакансій? Їх побільшало в центрі зайнятості
Кому побільше вакансій? Їх побільшало в центрі зайнятості

Кому побільше вакансій? Їх побільшало в центрі зайнятості

У порівнянні з минулим роком кількість вакансій у базі даних служби зайнятості (за січень-липень п.р.) збільшилася на 9,5% до 19,2 тисяч.

За словами директора обласного центру зайнятості Лідії Падалки, рівень їх укомплектування склав майже 80%.

Цьому великою мірою сприяє впровадження у роботу інноваційних підходів на засадах рекрутингу, новітніх технологій підбору кадрів, налагодження комунікації з роботодавцями за допомогою нових електронних сервісів, інтернет-ресурсів.

Зокрема створено базу відеорезюме безробітних, за допомогою якої роботодавці можуть оперативно, не гаючи часу, підібрати працівників. Також служба зайнятості пропонує роботодавцям створення та поширення відеовакансій. У структурі обласної служби зайнятості діють спеціальні підрозділи рекрутингу, що працюють з підприємствами, які постійно потребують працівників.

Як зауважила Л.Падалка, для задоволення кадрових потреб економіки служба зайнятості сьогодні не обмежується власними джерелами попиту та пропозиції робочої сили, а виходить на повний ринок праці. Завдяки цьому в області цьогоріч за сприяння служби зайнятості роботу отримали 15,7 тисяч громадян. З них 57% було працевлаштовано  оперативно до набуття статусу безробітного.

Є чимало  прикладів успішної співпраці служби зайнятості з підприємствами області. З відкриттям нового деревообробного цеху на корюківському підприємстві «Слов’янські шпалери» роботу цього року отримали 268 громадян (верстатники деревообробних верстатів, укладальники-пакувальники). Близько двохсот осіб працевлаштовано, в тому числі за допомогою ярмарок вакансій, на «Укрпошту» (листоноші, оператори поштового з’язку), 60 – на «Укрзалізницю (слюсарі, монтери колії). Задовольнити потребу в швачках, складальниках верху взуття служба зайнятості неодноразово допомагала відомому чернігівському підприємству «Берегиня» та прилуцькому «Алітоні». Активна робота по укомплектуванню кадрами наразі триває і з «Чернігівським ковальським заводом», якому потрібні слюсарі-ремонтники, токарі, фрезерувальники, ковалі-штампувальники, шліфувальники, електромонтери тощо. Серед підприємств, які успішно вирішили кадрові проблеми, в тому числі за сприяння служби зайнятості, – переробний комплекс по виготовленню пластівівців торгової марки «Добродія», який цьогоріч відкрився у смт Михайло-Коцюбинському.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Вина із кульбабок не буде!

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор