Останнє оновлення: 17:50 четвер, 4 червня
Застереження
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Можна пити пиво хоч с раками, але раків ловити заборонено
Можна пити пиво хоч с раками, але раків ловити заборонено

Можна пити пиво хоч с раками, але раків ловити заборонено

Для збереження та охорони популяції раків з 15 серпня до 15 вересня на Чернігівщині встановлюється літньо-осіння заборона на вилов раків.

Про це нагадує на загал Чернігівський рибоохоронний патруль.

У зазначений час відбувається період другої линьки раків.

Період линьки раків, навіть в одній і тій самій водоймі, може змінюватися в різні роки. Він залежить від погоди, типу водойми та інших факторів. У цей час відбувається заміна всього хітинового покриву, що прикриває тіло рака.

Під час линьки рак стає малорухливим і поки не затвердіє новий покрив може стати легкою здобиччю для хижаків та браконьєрів.

За порушення заборони на вилов раків передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу відповідно до ч.3 ст. 85 КУпАП у розмірі від 34 до 170 гривень.

У разі вилову раків забороненими знаряддями лову, відповідно до ч.4 ст. 85 КУпАП, передбачено штраф у розмірі від 340 до 680 гривень.

Крім того, за кожного рака, виловленого в незаконний спосіб, доведеться заплатити по 25,5 гривень компенсації за нанесені збитки рибному господарству України.

Чернігівський рибоохоронний патруль закликає громадян до співпраці з охорони та збереження природних ресурсів нашого краю. Просимо, про всі випадки правопорушень рибоохоронного законодавства, повідомляти на телефони гарячої лінії Чернігівського рибоохоронного патруля 099-1121344 та (0462) 937557 (цілодобово).

Чернігівський рибоохоронний патруль

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Вина із кульбабок не буде!

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор