Останнє оновлення: 17:45 п'ятниця, 22 лютого
Контроль
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Аудитори виявили порушень у закупівлях на понад 278 млн
Аудитори виявили порушень у закупівлях на понад 278 млн

Аудитори виявили порушень у закупівлях на понад 278 млн

Протягом січня – листопада 2017 року фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області за результатами проведеного аналізу закупівель (без виходу на об’єкт контролю та шляхом запиту документів) попередили зайві витрати на закупівлю товарів, робіт та послуг за державні кошти на загальну суму 278,3 млн грн.

Зокрема, через виявлені порушення відмінено конкурсні торги на суму 260,2 млн грн та розірвано вже укладені договори на суму 18,1 млн грн.

За результатами наданих рекомендацій за 39 процедурами замовники внесли зміни до тендерної документації та усунули інші порушення на суму майже 162,8 млн грн.

Крім того, протягом зазначеного періоду проведено три перевірки державних закупівель, під час яких охоплено 16 процедур закупівель на загальну суму майже 24,7 млн грн.

Під час цих перевірок виявлено завищення цін на предмети закупівель, порушення щодо складання документації конкурсних торгів, звітів про результати проведення процедур відкритих торгів та порядку оприлюднення інформації на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Про якість шкільної освіти - гостро і без купюр у «Вечері на Свободі»

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор