Останнє оновлення: 14:28 середа, 20 червня
Гроші
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Втрат майже на 660 тисяч виявлено в Чернігівській центральній райлікарні
Втрат майже на 660 тисяч виявлено в Чернігівській центральній райлікарні

Втрат майже на 660 тисяч виявлено в Чернігівській центральній райлікарні

Майже 660 тисяч гривень втрат виявили аудитори в Комунальному лікувально-профілактичному закладі «Чернігівська центральна районна лікарня» Чернігівської районної ради Чернігівської області.

Порушення, що призвели до таких втрат фінансових ресурсів, виявили фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час планової ревізії.

В ході контрольного заходу перевірено фінансово-господарську діяльність лікувальної установи за період з 01.01.2014 по 28.04.2017.

Зокрема, державні аудитори виявили безпідставне покриття Лікарнею видатків орендарів понад 231 тис. грн без подальшого їх відшкодування на оплату вартості поточного ремонту приміщень, переданих в оренду, та витрат за спожиті орендарями послуги з теплопостачання.

Крім того, в Лікарні коштом загального фонду безпідставно покрили видатки на оплату праці працівників, які здійснювали медичні огляди на платній основі, тоді як це мало здійснюватися коштом спеціального фонду. Через це з порушенням витрачено майже 175 тис. гривень. Під час проведення ревізії порушення частково усунуто.

Водночас, виявлено низку порушень законодавства під час нарахування та виплати працівникам заробітної плати, що призвело до зайвих виплат понад 82 тис. гривень.

За порушення ведення бухгалтерського обліку 18 посадових осіб Лікарні притягнуто до адміністративної відповідальності. За порушення законодавства під час здійснення закупівель на голову комітету з конкурсних торгів складено протокол про притягнення до адміністративної відповідальності, який направлено до Деснянського районного суду м. Чернігова.

За порушення бюджетного законодавства до установи застосовано заходи впливу у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства та зупинення операцій з бюджетними коштами.

Про результати ревізії проінформовано Прокуратуру Чернігівської області та орган управління – Чернігівську районну державну адміністрацію. Матеріали ревізії передано до Чернігівської місцевої прокуратури.

За повідомленням
Держаудитслужби в Чернігівській обл.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Забудови наприкінці вулиці Рокосовського бути не може

Данило МИРОНЕНКО

RedTram
Загрузка...
Північний вектор