Останнє оновлення: 14:28 середа, 20 червня
гроші / Імідж*
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Кредити: обережність і розрахунок
Кредити: обережність і розрахунок

Кредити: обережність і розрахунок

Кредитування –розповсюджений в світі спосіб тимчасово компенсувати нестачу власних коштів.

На території колишнього радянського союзу це явище виникло раптово без відповідної еволюції та формування етичних норм та традицій поводження. Якщо ви спитаєте представників старшого покоління, то найчастіше почуєте, що банкам не можна довіряти і ніколи не можна брати кредит.

Таке відношення сформовано досвідом, коли на початку становлення фінансових систем колишніх республік відбувалось хаотичне кредитування, ні фінансові установи, ні звичайні люди не проводили необхідних розрахунків, тому що просто не вміли користуватись отриманим інструментом. В результаті банки і люди банкротували. Найпростішим способом протидії суспільство обрало табуювання такого інструменту.

В період кризи та державних перетворень не можливо передбачити своє завтрашнє майбутнє. В кожного може настати момент, коли просто не буде іншого виходу ніж позичати гроші. Нове покоління виховане на тезах «не бери кредитів», «не довіряй банкам», повторює шлях своїх батьків, тому що так само не вміє користуватись таким інструментом як кредитування. І в часи достатку і в часи кризи наші громадяни потрапляли в пастки «безвідсоткових кредитів» та «додаткових послуг».

Кредитування – інструмент, яким варто навчитись володіти.

Ви можете отримати позику в банках безпосередньо, в кредитних спілках та інших приватних фін.установах, через мережу сервісів швидкого кредитування. Останнім часом поширеними стають системи швидкого кредитування через мережу інтернет такі, як www.zaymer.ru/express-credits.

Головні правила яких потрібно дотримуватись розглядіючи можливість кредитування:

Рахуйте свої гроші. Коли розраховуєте суму кредиту Ви маєте повертати свої гроші, і тому розраховуйте, що витрати на оплату кредита не мають перевищувати 20% від Вашого сімейного доходу;

Зверніть увагу на строки погашення. Ви можете втратити гроші на постійній пені і штрафах лише через те, що дата платежу не співпадає з датою отримання Вами заробітної плати. Іноді при оформленні кредиту змінити дату не можливо, але не полініться написати листа на Банк;

Перевірте наявність додаткових платежів. Часто при підготовці кредиту клієнта не попереджують про обов'язкові платежі на страховку, оцінку, страхування життя і таке інше. В більшості випадків ви можете відмовитись від цих платежів. Головне завчасно подати заяву на погодження.

Завжди читайте договір. Навіть якщо Вам кажуть, що вони ідентичні, читайте два екземпляри договору. Уважно читайте розділи «Інші умови» або «Загальні умови». Перевірте. Щоб озвучені Вам умови відповідали тексту договору. Оскаржуйте всі невідповідності.

 

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Забудови наприкінці вулиці Рокосовського бути не може

Данило МИРОНЕНКО

RedTram
Загрузка...
Північний вектор