Останнє оновлення: 17:05 субота, 16 січня
наші помічники / техніка / Імідж*
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Зробіть своє життя чистішим з мийками високого тиску Karcher
Зробіть своє життя чистішим з мийками високого тиску Karcher

Зробіть своє життя чистішим з мийками високого тиску Karcher

Рано-вранці на світанку умиваються качата, кошенята, й мишенята, і жучки, і павучки... Ці рядки відомі нам з дитинства і, звісно ж, пов'язані з вихованням особистої гігієни за допомогою мила, губки і рушника. Цивілізація додала до інструментів досягнення високої чистоти мийки Karcher.

Отже, час рікою пливе, цивілізація не стоїть на місці, правила технічного прогресу, чистоти і гігієни стають іншими. Як і їхні засоби.

Тим більше, у чистоті доводиться тримати не тільки себе, а й усі свої надбання, які давно перестали бути предметом роскоші: транспортні засоби від електросамоката і велосипеда до автомобіля, різноманітний інвентар, споруди у дворі, стіни будинку, забруднену мощену доріжку, сходи... і будь-що, на що вистачає вашої фантазії.

Тобто, мийки Керхер з сайту https://www.autom.com.ua/ua/moyki_karcher/ - просто необхідний предмет у сучасному приватному будинку справжнього господаря! Без такого вправного помічника одним лише миючим засобом ви бруд не переможете. І чи взагалі навіщо потрібна хімія, якщо із задачею легко й екологічно впорається вода під високим тиском?!

Історія питання

Ще понад 80 років тому німецький винахідник Альфред Керхер змайстрував перший в світі апарат високого тиску, а у 1984-му році його компанія випустила і першу мийку для побутового споживача. Результат вийшов чудовим і усі 30 років мийки з цим ім'ям задають моду і тон в цій справі.

Як виглядає і працює

Коробка із сучасною мийкою високого тиску і комплектуючими нагадує конструктор Lego, або, як мінімум, миючий пилосос.

Правда, зібрати мийку можна всього за пару хвилин: спочатку колеса, потім ручка, тримач-регулятор універсального миючого засобу і шланг високого тиску з ручкою. Лишається приєднати домийки садовий шланг з водою за допомогою фільтра. Фільтр потрібен для унеможливлення потрапляння всередину апарата піску та інших абразивів.

Режими і насадки

Зазвичай у комлекті дві насадки. Однією можна регулювати тиск і послаблювати його аж до поливу квітів, якщо вашого шлангу для цього недостатньо. Друга насадка навпаки підсилює тиск води, "закручує" її струмінь і навіть здатна виривати бур'ян зі щілин між камінням і плиткою. Мити цією насадкою автомобіль не рекомендують, адже можна пошкодити фарбу.

Автомобіль миють першою насадкою. У порівнянні зі звичайним водяним шлангом це справжнє задоволення і економія води. Якщо автомобіль брудний, ви можете нанести миючу піну, почекати і пройтися насадкою Power Brush. При цьому ви не докладаєте зусиль - усе за вас робить вода під тиском.

Є спеціальні насадки для мийки терас і швабри для миття сходів - справній кайф для перфекціоніста у питаннях чистоти!

Отже, нових вам перемог і приємних відкриттів з технікою Керхер до самісінького блиску! 

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Де побачити зубрів, оленів, косуль та інших диких тварин в природному середовищі?

Пресслужба Держліcагентства