Останнє оновлення: 17:13 четвер, 24 травня
Декларування
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Задекларували 178 мільйонів. Хто ще? До 3 травня
Задекларували 178 мільйонів. Хто ще? До 3 травня

Задекларували 178 мільйонів. Хто ще? До 3 травня

Чернігівські декларанти вже відзвітували про понад 177,9 мільйонів минулорічних доходів.

Про це повідомили у відділі адміністрування податку на доходи фізичних осіб, майнових податків і зборів з фізичних осіб управління податків і зборів з фізичних осіб Чернігівської ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області.

До завершення компанії декларування громадянами доходів, отриманих у 2016 році, залишилося обміль часу. Останній день подання декларації – 3 травня 2017 року.

Виконати свій конституційний обов’язок і подати річну податкову декларацію чернігівці можуть через мережу Інтернет, або ж безпосередньо в Центрі обслуговування платників інспекції, розташованому за адресою: вул. Кирпоноса, буд. 28, м. Чернігів. У разі необхідності платники зможуть отримати безкоштовні консультації і допомогу в заповненні податкової декларації про майновий стан і доходи.

Прихильникам сучасних інформаційних технологій пропонуємо декларувати доходи в електронному вигляді.

Для цього працює спеціальний електронний сервіс «Декларація про майновий стан і доходи в електронному вигляді». Зокрема, фізичні особи у відкритій частині Електронного кабінету платника можуть заповнити, зберегти та роздрукувати декларацію, а в розділі «Введення звітності» особистого кабінету з використанням електронного цифрового підпису (далі - ЕЦП) можуть подати декларацію в електронному вигляді.

Безкоштовно отримати ЕЦП можна у відділі реєстрації користувачів при ГУ ДФС у  Чернігівській області за адресою:  м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 28, 1-й поверх, кім.14. Телефон для довідок: (0462) 77-49-27.

Декларація подається за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 15 вересня 2016 року №821 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 02 жовтня 2015 року №859».

Детально ознайомитися з Порядком отримання відомостей про доходи можна на офіційному веб-порталі ДФС України у рубриці: «Фізичним особам/Отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб -  платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків у електронному вигляді». Матеріали роз’яснювального характеру з питань декларування громадянами доходів розміщено на веб - порталі відомства  в банері «Декларування доходів громадян».

Відділ організації роботи Чернігівської ОДПІ

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Чернігівська облрада звернулася до Президента й Ради щодо «Інтера» і добровольців

Фото: Віталій НАЗАРЕНКО

RedTram
Загрузка...
Північний вектор